Kioska grīdā ierīko paslēptuvi nelegālajām cigaretēm

2011. gada 16. marts plkst. 14:46
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

15. martā, Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Latgales iecirkņa darbinieki Rīgas Centrāltirgū atsavināja 53,4 tūkstošus cigarešu. Pusi no atsavinātā cigarešu daudzuma policisti atrada vienā no centrāltirgus kioskiem, kur bija ierīkota speciāla paslēptuve nelegālo cigarešu glabāšanai.

VP RRP darbinieki patrulējot pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti ar divām sporta somām. Policisti redzēja kā vīrietis iegāja vienā no Rīgas Centrāltirgus kioskiem, atstāja tur vienu no somām un devās tālāk. Mirkli vēlāk policijas darbinieki vīrieti aizturēja un viņa somā atrada 10 tūkstošus cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes preču zīmēm. Cigaretes tika atsavinātas un vīrietim tika sastādīts Administratīvo pārkāpumu protokols.

Atrodot pie vīrieša cigaretes, policistiem bija pamats domāt, ka arī kioskā varētu būt nelegālās cigaretes, tādēļ viņi pārbaudīja arī kioska telpas. Kioskā policisti uzgāja grīdā ierīkotu paslēptuvi, bet kioska darbinieki atteicās to atvērt, tādēļ nācās saukt palīgā Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta darbiniekus, kuri atlauza zem grīdas ierīkoto telpu.

Paslēptuvē policijas darbinieki atrada 26,4 tūkstošus dažādu marku cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes preču markām. Tika uzsākta administratīvā lietvedība.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām