Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pieckārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģu ekipāžām Kristers Serģis nedēļas nogalē Ķīpsalā izstādē Vide un enerģija 2015 prezentēs šī brīža modernāko elektromotociklu KTM Freeride E, informē izstādes rīkotāji.

«Freeride E ir viegls, ārkārtīgi kluss un veikls enduro tipa motocikls, kam nepieciešama elektrouzlāde, nevis degvielas uzpilde. Bet tas ir tikpat sportisks kā benzīna motocikli – spēkrata motors nodrošina 33 HP maksimālo jaudu un 42 Nm griezes momentu, līdz 22 kW jaudu un nepārtrauktu paātrinājumu pie ļoti zema kopējā svara – 95 kg,» stāsta uzņēmuma Kristers Serģis moto direktors Kristers Serģis, kurš ir arī KTM oficiālais pārstāvis Latvijā.

Elektromotocikla braukšanas laiks ar pilnībā pielādētu akumulatoru ir līdz 60 minūtēm, bet akumulatora uzlādes laiks ir mazāks nekā 90 minūtes.

Šogad izstādē Vide un enerģija 2015 īpaša uzmanība ir veltīta videi draudzīgam transportam, kas, rūpējoties par vides ilgtspējību, mūsu ikdienā ienāk aizvien biežāk. Izstāde no 15. līdz 18. oktobrim notiks Ķīpsalā.

Komentāri

Pievienot komentāru