KNAB netiek klāt seifam, jo Lembergs aizmirsis kodu

2011. gada 25. maijs plkst. 17:45
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniekiem, veicot kratīšanu Ventspils domē, radušās problēmas piekļūt kādam seifam, kura kodu Aivars Lembergs esot aizmirsis, taču seifa kods tiekot aktīvi meklēts, ziņo Latvijas Radio. A. Lembergs esot norādījis, ka seifā «nekā tāda» neesot, jo viņš pats jau ilgāku laiku tajā neesot ieskatījies, tāpēc arī aizmirsis kodu.

Lembergs uzskata, ka KNAB operatīvās aktivitātes esot saistītas ar Rīgas Brīvostas pārvaldes priekšsēdētāja vēlēšanām.

Kratīšanas laikā Puzē izņemti dokumenti par sašķidrinātās gāzes termināļa būvniecību Ventspilī. Tas ir bijis pētījums par to, kur šo termināli labāk būvēt – Liepājā, Rīgā vai Ventspilī.

Tāpat zināms, ka ir izņemti dokumenti, kas esot advokātu pētījums par laikraksta Diena privatizāciju. Taču šie materiāli esot bijuši diezgan veci un tiem neesot nekādas lielas nozīmes, vēsta Latvijas Radio.

Jau ziņots, ka Centra rajona tiesas izmeklēšanas tiesnesis sankcionējis 42 KNAB pieteiktas kratīšanas. Kratīšanas jau īstenotas Aivara Lemberga ģimenei piederošajā Puzes īpašumā, Rīgas domē, Rīgas Tirdzniecības ostā, kompānijā airBaltic, Ventspils domē un citviet.

Dalies ar šo rakstu