Citas ziņas

Koblenz Drošība kāpina apgrozījumu līdz 1,9 miljoniem latu

Elīna Pankovska, 02.05.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apsardzes uzņēmums SIA Koblenz Drošība pagājušajā gadā palielinājis apgrozījumu, sasniedzot 1,945 milj. Ls, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš. Izvērtējot uzņēmuma finanšu rādītājus pēdējo trīs gadu griezumā, tā apgrozījums ir audzis par 103%. Savukārt uzņēmuma tīrā peļņa pērn ir pieaugusi par gandrīz 10%, informē uzņēmums.

«Sasniegtos rezultātus vērtējam kā mērenu izaugsmi, ko turpināsim attīstīt arī šajā gadā. Šogad turpināsim attīstīties Latvijas reģionos, pilnveidosim mūsu pakalpojumu klāstu, ieviešot jaunus risinājumus,» norāda SIA Koblenz Drošība valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.

Pagājušajā gadā straujāk pieaudzis klientu – juridisko personu skaits – par 14%, salīdzinot ar 2011.gadu. Savukārt privāto apsargājamo objektu - māju un dzīvokļu skaits pagājušajā gadā ir pieaudzis par 10%. Tāpat uzņēmums ziņo, ka pieprasījums pēc attālinātās video novērošanas ir palielinājies par 76%.

Runājot par šī gada tendencēm tirgū, uzņēmums prognozē, ka arī 2013.gadā likuma pārkāpumi ar mērķi aplaupīt mājokļus saglabāsies iepriekšējā gada līmenī, tomēr atzīst, ka cilvēki ir kļuvuši atbildīgāki un vairāk uzmanības pievērš sava īpašuma drošībai.

Tāpat R.Terinks atzīmē, ka šogad Latvijā turpinās aktivizēties lielu celtniecības un industriālo objektu drošības un apsardzes tirgus. Šobrīd tiek pabeigti būvdarbi agrāk iesāktiem objektiem, birojiem, ražošanas un tirdzniecības ēkām un teritorijām, kā arī parādījušies daudzi jauni būvprojekti. Tas nozīmē ka 2013. gadā uz šī rēķina pieaugs tehnisko drošības sistēmu instalācijas tirgus, kā arī attiecīgi apsardzes pakalpojumu tirgus. Šobrīd Koblenz Drošība apsargājamo objektu skaits pārsniedz piecus tūkstošus.

Komentāri

Pievienot komentāru