Kokapstrādes uzņēmumam Kurekss pievienojas jauns valdes loceklis

2012. gada 18. septembris plkst. 11:37
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zāģēšanas, ēvelēšanas un impregnēšanas SIA Kurekss valdei pievienojies jauns valdes loceklis – uzņēmuma izpilddirektors Armands Tolkaņovs, liecina Lursoft dati.

SIA Kurekss, vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, ir 114. lielākais Latvijas uzņēmums, un uzņēmuma valde paplašināta šā gada 17. septembrī. Tāpat darbu uzņēmuma valdē turpina tās ilggadējais valdes priekšsēdētājs – administratīvais direktors Jānis Apsītis, kā arī valdes loceklis Arnis Apsītis, kas ieņem finanšu direktora amatu.

Saskaņā ar žurnālā TOP 500 apkopotajiem datiem SIA Kurekss apgrozījums 2010. gadā bija 30,79 milj. Ls, kas ierindo kompāniju Latvijas lielāko uzņēmumu saraksta 114. vietā. Uzņēmums minētajā laika posmā nopelnīja 4,79 milj. Ls. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, 2010. gadā SIA Kurekss apgrozījums pieauga par 34%, savukārt peļņa palielinājusies par 80%.

SIA Kurekss reģistrēta 1995. gadā, un tā juridiskā adrese ir Ventspils novada Tārgales pagasta Graudupi. Kompānijas pamatkapitāls ir 2,964 milj. Ls.

Uzņēmums nodarbojas ar zāģēšanu, ēvelēšanu, impregnēšanu, mežsaimniecību, kokmateriālu sagatavošanu un ar to saistītiem pakalpojumiem, koka celtniecības un galdniecības izstrādājumu ražošanu, koka taras ražošanu, pārējo koka izstrādājumu ražošanu, korķa, salmu un pīto izstrādājumu ražošanu, koksnes, būvmateriālu un santehnikas vairumtirdzniecību, liecina informācija Lursoft.

Dalies ar šo rakstu