Konveijeru ražotājs paredz izaugsmi

2012. gada 14. maijs plkst. 14:50
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Dānijas kapitāla Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) SIA Caljan Rite-Hite plāno šogad sasniegt četru miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 0,8 milj. Ls vairāk nekā pērn.

Uzņēmums ražo konveijerus pasta sūtījumu šķirošanai, nodarbinot aptuveni 50 cilvēku. Visa produkcija tiek pārdota aiz Latvijas robežām, tostarp ASV, stāsta uzņēmuma direktora vietnieks Aldis Olups. Uzņēmums dibināts 2006. gadā un ik gadu stabili audzis, nelielu kritumu piedzīvojot vien 2009. gadā. 2008. gadā uzņēmums ieguldīja ražošanas attīstībā 100 tūkstošus latu, liecina Liepājas SEZ informācija.

Pērn SIA Caljan Rite-Hite apgrozīja 3,2 milj. Ls, kas ir par aptuveni 1 milj. Ls vairāk nekā 2010. gadā. Konveijeru ražošanas bizness ir ļoti atkarīgs no ekonomiskās situācijas Eiropā, atzīst ražotnes pārstāvis. Ja palielinās pieprasījums pēc pasta sūtījumu apstrādes iekārtām, arī ekonomika esot ar augšupejošu tendenci, viņš secina.

SIA Caljan Rite-Hite ir viens no Liepājas Biznesa centra ražojošajiem uzņēmumiem. Pavisam biznesa parkā darbojas desmit ražotāji, galvenokārt tie ir skandināvu kapitāla uzņēmumi. Lielākoties Liepājā ir izvietotas tikai ražošanas vienības, bet pārdošanas un administratīvās vadības departamenti atrodas kapitāla izcelsmes valstīs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām