Kosmētikas ražotājs Kinetics Nail Systems saņem 400 tūkstošu eiro finansējumu

2017. gada 15. jūnijs plkst. 9:01
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Čiekurkalnā bāzētā kosmētikas ražotāja SIA Kinetics Nail Systems saņēmusi Nordea bankas finansējumu 400 000 eiro apmērā apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un esošo saistību refinansēšanai.

Uzņēmums specializējas roku un nagu kopšanas kosmētikas produktu ražošanā.

Šogad saņemtais Nordea bankas finansējums tiks ieguldīts jaunu formulu izstrādei, piedāvājuma paplašināšanai un apgrozījuma kāpināšanai ar mērķi iekarot jaunus tirgus. Tāpat uzņēmums līdz 2020. gadam, ieguldot 1.5 miljonus eiro, plāno uzbūvēt jaunu ražotni, paplašinot skaistumkopšanas produktu eksportu uz jauniem tirgiem visā pasaulē. Jaunā rūpnīca pirmajos 3 darbības gados kāpinātu ražošanas apjomu līdz 5 reizēm, bet 5 gados – līdz pat 10 reizēm.

Kosmētikas ražotājs kopš šā gada sākuma jau ir izsludinājis vairākus konkursus pētījumu veikšanai un iekārtu nomai. Piemēram, 14 tūkstoši eiro ieguldīti pētījuma veikšanai par dažādu pigmentu tipu piemērotību disperģēšanai ar dažādām ražošanas tehnoloģijām. Savukārt teju 60 tūkstoši eiro novirzīti izejvielu iegādei, lai veiktu gaisā cietējošu nagu pārklājumu pētījumus.

Šobrīd ražotājs 95% no produkcijas eksportē uz vairāk nekā 20 valstīm. No tām lielākās ir Irāna, Apvienotie Arābu Emirāti, Sauda Arābija un Krievija, kur aizvadītajā gadā uzņēmums kopā ar partneriem izveidojis savu izplatītājuzņēmumu Smart Colour Distribution.


LASI ARĪ:

Kā top?: SIA Kinetics Nail Systems nagu lakas

Grib atkārtot to, kas Dzintaram izdevās Padomju Savienībā

Latvijas kosmētikas ražotājs Kinetics Nail Systems maina stratēģiju

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām