Krājbanka piešķir 65 tūkstošus Krāslava D ražotnes renovācijai

2011. gada 02. novembris plkst. 10:53
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijas Krājbanka piešķīrusi 65 tūkstošu latu lielu aizdevumu uzņēmumam Krāslava D, kurš realizē energoefektivitātes paaugstināšanas projektu, informē banka.

«Krāslavas novadā pašlaik ir tikai pāris uzņēmumi, kas realizē energoefektivitātes paaugstināšanas projektus, un mēs esam viens no tiem. Mūsu uzņēmumam šī produkta realizācija ir nozīmīgs solis ceļā uz ilgtspējīgu ražošanas un mazumtirdzniecības attīstību,» stāsta SIA Krāslava D vadītāja Viktorija Vengreviča.

SIA Krāslava D ražo konditorejas izstrādājumus un sniedz sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus. Krājbankas piešķirtais aizdevums tiks izmantots uzņēmuma ražošanas ēkas renovācijai.

Ēkas rekonstrukcija palīdzēs samazināt siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņu, kā arī uzlabos ēkas tehnisko un vizuālo stāvokli, tādējādi veicinot arī vides kvalitātes paaugstināšanos.

Ēkas renovācija ietver cokola, ārsienu un jumta siltināšanu, logu un ārdurvju nomaiņu, apkures un kvēlspuldžu nomaiņu un tiks īstenota ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu projekta «Energoefektivitātes paaugstināšana un oglekļa dioksīda emisiju samazināšana» ietvaros.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām