Finanses

Krājbankas izsolēs atgūti vairāk nekā 2,3 miljoni latu

Žanete Hāka, 08.04.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā maksātnespējīgās AS Latvijas Krājbanka īpašumu izsolēs atgūti vairāk nekā 2,3 miljoni latu, informēja bankas maksātnespējas administratora KPMG pārstāvis Oskars Fīrmanis.

Pagājušajā nedēļā tika izsolīti vairāki īpašumi Latvijas reģionos. Interese par īpašumiem reģionos, kas iegādāti «treknajos gados», salīdzinājumā ar īpašumiem Rīgā, ir krietni mazāka. Veiksmīgas bija septiņu nekustamo īpašumu izsoles, kurās tika izsolīti īpašumi reģionos.

Savukārt interese par labiem nekustamajiem īpašumiem Rīgā un tās tuvumā ir daudz lielāka. Par to liecina arī veiksmīgās izsoles, kurās tika pārdoti visi septiņi nekustamie īpašumi Rīgā, kas tika interesentiem piedāvāti.

Kopumā nekustamo īpašumu izsolēs pagājušajā nedēļā tika atgūti vairāk nekā 600 tūkstoši latu.

Tāpat veiksmīgi noslēdzās SIA North Hub piederošo SIA L NAMI kapitāldaļu un SIA North Hub prasījuma tiesību izsole pret SIA L NAMI. Izsoles sākumcena bija 70 tūkstoši latu.

Db.lv jau rakstīja, ka pagājušajā nedēļā veiksmīgi tika izsolīta par labu Krājbankai ieķīlātā lidmašīna Learjet 60. Lidmašīnas sākumcena bija 1,695 miljoni latu, un tā tika nopirka par augstāku cenu. Lidmašīnu nopirkusi Kiprā reģistrēta kompānija.

Komentāri

Pievienot komentāru