Krāslavas novada domes priekšsēdis: atskaitē uzrakstījām, ka pagastā ir dinozaurs

2011. gada 21. janvāris plkst. 8:55
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Reizēm mums paprasa tādus ciparus statistikai, ka nezinu, kur tos var izmantot. Pirms gadiem atskaitē uzrakstījām, ka vienā pagastā ir dinozaurs,» intervijā laikrakstam Diena stāstījis Krāslavas novada domes priekšsēdis Gunārs Upenieks.

«Biju gatavs dabūt brāzienu, bet, vai domājat, ka kāds man piezvanīja pēc tam?» viņš turpinājis.

Runājot par ēnu ekonomiku, Upenieks norādījis, ka Valsts ieņēmumu dienestam nav tādas kapacitātes, jo nav cilvēku: «Reģionos šie darbinieki visu laiku sēž uz koferiem, un parastie cilvēki domā, ka tas tā tiek tīšām darīts. Nesen uzzināju, ka Ārlietu ministrijā ir cilvēks, kas atbild par austrumu robežu. Strādāju desmit gadus pašvaldībā, bet viņi pie manis nekad nav bijuši.»

«Redzēju televīzijas pārraidi par Daugavpils autoostu, kur rādīja, kā tirgo cigaretes, nosaucot ļoti lielus skaitļus. Visvairāk izbrīnīja, ka beigās pateica: mēs neko nevaram izdarīt. Tad iedomājos - kad Bauskā iedzīvotāji protestēja pret savas slimnīcas slēgšanu, šādas tādas vienības to visu ātri atrisināja. Mūsu acu priekšā notiek darbības, bet dienesti saka, ka neko nevar izdarīt. Mums nav tik lielas pilsētas un novada, lai nezinātu, ar ko kurš nodarbojas,» ir pārliecināts Krāslavas novada domes priekšsēdis.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām