Krasovicki tirgo Jūrmalas villu

2016. gada 18. janvāris plkst. 7:44
Autors: Lato Lapsa - Pietiek.com, speciāli DB
Dalies ar šo rakstu

Pārdošanā par 15 miljoniem izlikta bijušā Parex bankas līdzīpašnieka ģimenei piederošā Villa Marta, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Objekta vēlamā pārdošanas cena ir 15 miljoni eiro. Kā rāda sludinājums Baltic Sotheby’s International Realty mājas lapā, interesentiem tiek piedāvāta «izcila rezidence Villa Marta Jūrmalas kūrortpilsētā» ar sešām guļamistabām 25 692 kvadrātpēdu (2387 kvadrātmetru) platībā un ar 2,502 akru (10 152 kvadrātmetru) zemesgabalu.

Pārdošanā līdz ar to ir izlikts viens no Latvijas dārgākajiem privātmāju kompleksiem. Pirms septiņiem gadiem, DB publicējot Latvijas 25 visdārgāko privātmāju un dzīvokļu sarakstu, Villa Marta ierindojās otrajā vietā – uzreiz aiz otra Parex bankas līdzīpašnieka Valērija Kargina toreiz svaigi uzbūvētās Jūrmalas Villa Adlera. Tolaik eksperti Villa Marta vērtību lēsa ap 40 miljoniem eiro, un DB šo īpašumu aprakstīja šādi: «Parex bankas akcionāra Viktora Krasovicka meitas saņemtā kāzu dāvana – aptuveni divi hektāri zemes Bulduru un Vidus prospektā, perfekti atjaunotā vēsturiskā Villa Marta, kas iespiesta starp Meinharda fon Gerkāna projektētām ēkām – viesu namu, tenisa halli utml. Vērtētāji norāda, ka šī īpašuma zemes cena vien ir vismaz 10 miljoni eiro, bet ēku kvadrātmetrs varētu maksāt 6-7 tūkstošus eiro.»

Visu rakstu Krasovicki tirgo Jūrmalas villu lasiet 18. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu