Krauzers plāno palielināt mežizstrādes apjomu vismaz par 10% 

Mežistrādes uzņēmuma SIA Krauzers neto apgrozījums pērn samazinājies par 8% līdz 8,54 miljoniem latu, liecina Lursoft dati.

Žanete Hāka, 08.04.2013

Kā skaidro uzņēmuma vadība, kritums saistīts ar uzņēmuma galvenā darbības veida apjoma samazināšanos – mežistrādē izstrādes apjoms pērn palielinājies par 4%, bet iegūtais sortiments bijis mazāk vērtīgs nekā iepriekš.

Pagājušajā gadā ievērojami sarukusi uzņēmuma peļņa. 2011.gadā SIA Krauzers strādājis ar 444 tūkstošiem latu peļņu, bet pērn tā samazinājusies līdz 108,8 tūkstošiem latu.

Pērn uzņēmums turpinājis jau iepriekš noslēgto līgumu ar AS Latvijas valsts meži par kokmateriālu pārvadāšanu. Jānorāda gan, ka kokmateriālu transporta pakalpojumu apjoms ir samazinājies par 6%, kas saistīts ar to, ka pārskata gadā SIA Krauzers beidzies viens no ilgtermiņa līgumiem. Nākotnē uzņēmums plāno palielināt mežizstrādes apjomu vismaz par 10%.

Uzņēmums arī plānojis palielināt sagatavotas malkas tirdzniecību, kā arī veikt regulāras investīcijas darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā.

Talsu novada Laidzes pagasta uzņēmums SIA Krauzers dibināts 1998.gadā un 2010.gada vidū tam pievienots SIA Krauzera nams. Mežizstrādes uzņēmuma dalībnieki ir Andis Araks un Kaspars Eihe.

Jaunākais izdevums