Krievijas kompānija TransContainer atvērusi Latvijā pārstāvniecību

2007. gada 20. jūnijs plkst. 14:14
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šodien, 20.jūnijā, atklāta a/s Krievijas dzelzceļi meitas uzņēmuma TransContainer pārstāvniecība Latvijā. Ar laiku kompānija plāno uz Latvijas pārstāvniecības bāzes atvērt Klientu servisa centru un sniegt visu pakalpojumu klāstu konteinerkravu pārvadājumu jomā.

Saskaņā ar organizatoru sniegto informāciju oficiālajā pasākumā Rīgā a/s TransContainer ģenerāldirektors Pjotrs Baskakovs atgādināja, ka pirmo reizi par lēmumu atvērt Latvijā savu pārstāvniecību kompānija paziņoja pagājušā gada decembrī, parakstot memorandu par sadarbības veidošanu ar Latvijas Dzelzceļš.

"Šis solis ir savlaicīgs un stratēģiski izsvērts, jo pēdējos gados konteinerpārvadājumu apjoms starp Krieviju un Latviju ir strauji audzis. Mēs lieliski saprotam, ka, pateicoties piedāvātajam pakalpojumu klāstam, mūsu kompānija var veiksmīgi konkurēt cīņā par kravu īpašniekiem, kuriem vajadzīgs pārvadāt kravu konteineros un kas izmanto Latvijas ostas savu preču un izejvielu tālākai nogādei uz Krieviju un citām NVS valstīm," paziņoja P. Baskakovs. 

"Saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām, ārvalstu kompānijas pārstāvniecība nav tiesīga veikt saimniecisko darbību. Tāpēc darbu sāksim ar detalizētu konteinerkravu pārvadājumu tirgus izpēti. Atbilstoši veikto pētījumu un analīzes rezultātiem mums būs jānosaka efektīvākais kompānijas TransContainer pakalpojumu sniegšanas modelis. Pārstāvniecība arī veiks sistemātisku mārketinga darbu, lai piesaistītu kravas Krievijas un Latvijas teritorijās esošajiem dzelzceļa maršrutiem," žurnālistiem pastāstīja a/s TransContainer pārstāvniecības Latvijā vadītājs Raimonds Krieviņš.

2006.gadā kravu pārvadāšanas apjoms lieltonnāžas konteineros pa dzelzceļu starp Krieviju un Latviju pieauga par 43%, salīdzinot ar 2005.gadu, un bija 6,6 tūkstoši TEU. Turklāt tranzīta pārvadājumu apjoms pieauga par 64% un bija 1,2 tūkstoši TEU.

2007.gada pirmajos 5 mēnešos tranzīta pārvadājumu apjoms pieauga par 59%, salīdzinot ar analoģisku 2006.gada periodu, un bija 449 TEU.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām