Krievijas retrīveru klubs popularizē atpūtu Latvijā

2011. gada 18. janvāris plkst. 15:13
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pēc viesošanās Nīcas novada viesu namā un ekskursijas Latvijas - Lietuvas pierobežā vairāki Krievijas tūristi - suņu īpašnieki bijuši tik sajūsmināti, ka izveidojuši Krievijas retrīveru kluba mājaslapā ceļojumam uz Latviju veltītu sadaļu.

Neliela tūristu kompānija ar četriem suņiem viesojušies Liepājā un Nīcas novadā pērn augustā. «Burvīga vieta, nevaram nepadalīties kaut vai ar fotogrāfijām,» rakstīts tūristu izveidotajā forumā. «Skatoties fotogrāfijas, pati sevi apskaužu,» raksta viena no atpūtniecēm. Krievu tūristus visvairāk sajūsminājusi neskartā Jūrmalciema pludmale, mežs, kurā esot gan ogas, gan sēnes, kuras redzamas arī ievietotajās fotogrāfijās. Tūristi sajūsminājušies arī par Liepājas, Nīcas un Sventājas restorāniem, iepirkšanās iespējām, apgalvojot, ka cenu līmenis ir ievērojami zemāks nekā Maskavā. «Burvīgi ēdieni, nereāls dzīvais interjers,» sajūsminās maskavieši.

Nīcas novada tūrisma uzņēmēji, kas apkalpojuši maskaviešus, Db.lv atklāja, ka viesi šeit iztērējuši vairākus tūkstošus latu, gan iepērkoties, gan baudot restorānu piedāvājumu. Pēc viņu teiktā, Maskavas tūristi esot daudz vairāk gatavi tērēt nekā Rietumeiropas viesi.

 

Dalies ar šo rakstu