Kroņstrauts sidra ražošanas iekārtas pirks no igauņiem un čehiem

2011. gada 18. jūlijs plkst. 11:36
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums SIA Kroņstrauts, kas, spriežot pēc publiski pieejamās informācijas, plāno sidra ražošanu, vajadzīgās iekārtas iepirks no Igaunijas un Čehijas uzņēmumiem.

Vienā no Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā izsludinātajiem iepirkumiem par sidra ražotnes iekārtas un aprīkojuma piegādi uzvarējis Igaunijas uzņēmums LM service group OU, liecina informācija biroja mājaslapā. Plānotā līgumcena ir 74,9 tūkst. Ls. Uz šo iepirkumu kopumā bija pieteikušies trīs uzņēmumi. Pārējie divi ir bija Latvijā reģistrēti: SIA Skutes un SIA PakMarkas.

Savukārt otrajā iepirkumā uzvarējis Čehijas uzņēmums Latech Zitko Jan. Plānotā līgumcena ir 9,1 tūkst. Ls. Arī šis uzņēmums piegādās sidra ražotnes iekārtas un aprīkojumu. Uz šo iepirkumu bija vēl pieteicies jau minētais Igaunijas uzņēmums LM service group OU un Latvijas uzņēmums SIA Skutes.

SIA Kroņstrauts dibināti 2009.gadā un tā darbības veidi ir sanāksmju un tirdzniecības izstāžu organizatoru pakalpojumi, sidra un citu augļu vīnu ražošana, sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana un pārējie citur neklasificēti komercpakalpojumi, liecina Lursoft informācija.

Savukārt portālā talsi.lv norādīts, ka pagājušā gada jūnijā Talsu dome pieņēmusi lēmumu, pamatojoties uz SIA Kroņstrauts iesniegumu par pašvaldībai piederošās rūpnīcas ēkas Rīgas ielā 22, Sabilē, iznomāšanu, ražošanas vajadzībām, ierīkojot augļu pārstrādes līniju.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām