Kuldīgas logotipu lūgs veidot māksliniecei Annai Orniņai

2011. gada 05. maijs plkst. 9:35
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Neviens no atklātajā ideju konkursā «Kuldīgas logotipa izstrādāšana» iesniegtajiem logotipiem nav atzīts par uzvarētāju.

Tāpēc Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa veiks pārrunas ar Kuldīgas mākslinieci Annu Orniņu par Kuldīgas pilsētas logotipa izstrādi, pamatojoties uz veiksmīgu iepriekšējo sadarbību.

Kuldīgas mājas lapā www.kuldiga.lv visvairāk balsu tika saņemts par devīzi Žurkulēns – 75 balsis. Devīzes autorei Lindai Liņķei no Kurmāles pagasta Kuldīgas novadā nolemts piešķirt 100 Ls veicināšanas prēmiju. Veicināšanas prēmiju 50 latu apmērā dome piešķīrusi iesniedzējai ar devīzi Dzērve – Alisei Šternbergai no Snēpeles pagasta Kuldīgas novadā un iesniedzējam ar devīzi MILK Ltd. – dizaina autora grupai Jāņa Trautmaņa vadībā no Rīgas.
Kuldīgas tēls konkursa pretendentam bija jāveido kopā ar devīzi Kuldīga – pilsēta ar dvēseli, kurā izpaužas konkrēti atspoguļotas Kuldīgas iespējas un savdabība salīdzinājumā ar citām Baltijas jūras valstu pilsētām.
Iesniegtos darbus vērtēja konkursa komisija, kurā darbojās tūrisma speciālisti, pašvaldības pārstāvji, Valsts kultūras pieminekļu inspekcijas vadītājs Juris Dambis un Watchmens' House valdes loceklis Jānis Gailītis.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām