Kurzemes uzņēmējus vilinās uz Ķīnas tirgu

2013. gada 08. janvāris plkst. 17:58
Autors: Vēsma Lēvalde
Dalies ar šo rakstu

Kurzemes uzņēmēji tiek aicināti uz semināru - apaļā galda diskusiju par tēmu Iespējas un izaicinājumi Eiropas uzņēmumiem, strādājot Ķīnā.

Semināru rīko Ventspils Augstskolas Uzņēmējdarbības, inovāciju un reģionālās attīstības centrs (UIRAC) sadarbībā ar Ventspils brīvostas pārvaldi. Uzņēmējiem tiek solīta iespēja tikties ar vienu pieredzējušākajiem speciālistiem šajā jomā – Kingstonas Universitātes profesoru Deividu Smolbonu (David Smallbone).

Semināram - apaļā galda diskusijai paredzētas divas daļas. Pirmajā daļā plānota Kingstonas Universitātes profesora, UIRAC pētnieka Deivida Smolbona uzruna. Profesors dalīsies savā ilggadīgajā pieredzē, strādājot ar partneriem no Ķīnas. Viņš identificēs galvenos izaicinājumus un iezīmēs atsevišķas iespējas sadarbības uzsākšanai un stiprināšanai. Otrajā daļā paredzēta diskusija un individuālas konsultācijas ar lektoru.

Seminārā aicināti piedalīties uzņēmumi no Kurzemes reģiona, kas jau strādā, bet plāno paplašināt darbību Ķīnas tirgū vai pārskatāmā nākotnē plāno uzsākt darbību Ķīnas tirgū, vai attīstīt sadarbību ar partneriem no Ķīnas. Seminārs notiks 2013.gada 16.janvārī no 14.00 līdz 16.00 Ventspils Augstskolā.
Semināra darba valoda būs angļu valoda, dalība seminārā - bez maksas.

Sadarbības ar Ķīnu aktivizēšana ir nozīmīgs Ventspils brīvostas mārketinga aktivitāšu virziens.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām