Kurzemniekiem tīk Heineken

2012. gada 11. janvāris plkst. 16:45
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstādes Elementi balsojumā par veiksmīgāko rūpniecisko dizainu līderos izvirzījies SIA Latvisoft dizaina produkts Heineken aplikācija.

Lielu publikas atsaucību guvis arī SIA MWF veidotais krēsliņš Pally un SIA Dendrolight Latvija masīvkoka šūnmateriāls DendroLight. Taču uz papēžiem min Liepājas un Kuldīgas uzņēmumi, informē izstādes organizatori.

Balsošana joprojām turpinās gan izstādē, gan Kurzemes dizaina mājaslapā. Līdz šim izstāde bija apskatāma Ventspilī, no 12. janvāra tā būs pieejama liepājniekiem - t/c Ostmala, no 19.janvāra - Rimi Kuldīgā, bet no 6.februāra - t/c Damme Rīgā.

Db.lv jau vēstīja, ka izstādē aplūkojami 40 izstādes dalībnieku veidoti produkti, par kuriem notiek balsošana, lai noteiktu skatītāju favorītu. Izstādes mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošiem uzņēmumiem un to produkciju, veicināt Kurzemes ražotāju atpazīstamību Latvijas tirgū, izcelt dizaina nozīmi un mākslinieku lomu tehnoloģiju attīstībā un parādīt jaunāko, kas radīts reģionā.

Dalies ar šo rakstu