Laima pievieno sev Miera ielas centru

2011. gada 04. maijs plkst. 19:46
Autors: BNS
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijas lielākais saldumu ražotājs Laima pievienojis sev būvniecības projektu izstrādātāju Miera ielas centrs, liecina Uzņēmumu reģistra apkalpotāja Lursoft informācija.

Miera ielas centra reorganizācija reģistrēta 2.maijā.

Laimas sabiedrisko attiecību konsultante Rita Voronkova aģentūrai BNS jau iepriekš norādīja, ka Miera ielas centru Laima dibinājusi 2004.gadā. «Uzņēmuma profils ir būvniecības projektu izstrāde un nekustamā īpašuma pārvaldīšana, taču pašlaik darbība šajā sfērā nav aktualitāte,» informēja Voronkova un atzina, ka tāpēc Laima kā vienīgais Miera ielas centra dalībnieks pieņēma lēmumu reorganizēt sabiedrību, to pievienojot sev.

Vienlaikus Laimas pārstāve uzsvēra, ka uzņēmumu apvienošana Laimas saimniecisko darbību neietekmēs.

Miera ielas centrs dibināts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls līdz šim bija 2000 latu, bet vienīgā īpašniece ‒ Laima. 2010.gadā uzņēmums strādāja ar 1129 latu apgrozījumu un 8526 latu peļņu.

Laima 2009.gadā strādāja ar 22,683 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 30,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 94% ‒ līdz 860,8 tūkstošiem latu. Uzņēmuma pārskats par 2010.gadu vēl nav iesniegts.

Konkurences padome 2010.gada pavasarī deva atļauju apvienoties Laimai, Staburadzei, NTBDC L, Devanagari, Tallinas ielas centram, Miera ielas centram, Saldumu tirdzniecībai, Sporta ielas centram, NP Foods, NP Logistics, NPG, Gutta, Detente, Staburadzes konditorejai un Euro Food. Šo uzņēmumu lielākais akcionārs ir Latvijas uzņēmējiem piederošais Nordic Partners.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām