Laima sāk piedāvāt saldējumu

2011. gada 10. maijs plkst. 10:12
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Investējot 40 tūkstošus latu, lielākais saldumu ražotājs Baltijā a/s Laima paplašina produktu portfeli, tirgū ieviešot trīs jaunus saldējumus.

Līdz ar to a/s Laima uzsāk darbību pilnīgi jaunā segmentā. «Ņēmām vērā to, ka par retumu kļuvuši saldējumi, kas gatavoti no īsta krējuma bez augu eļļas piedevām. Tagad atkal no īsta krējuma un šokolādes varēs baudīt saldējumus Serenāde, Vāverīte un Laima», jaunos produktus raksturo Laimas mārketinga vadītāja Dace Kokina.

Saldējums tiks ražots sadarbībā ar Premia Foods, kas ir lielākais saldējuma ražotājs Baltijā un dod iespēju ražot saldējumu ar vairākiem pildījumiem un piedevām vienlaicīgi.«Tas bija svarīgs aspekts. Produktu izstrādes gaitā abu uzņēmumu tehnologiem bija jāatrisina grūts uzdevums. Konfekšu Vāverīte un Serenāde garšu un pildījumu integrēt saldējumā. Tas paveikts un Premia modernās tehnoloģijas ļauj to realizēt,» par izstrādes gaitu stāsta Dace Kokina.

Jau maija mēnesī patērētājiem Latvijā un Igaunijā būs pieejams sākotnējais sortiments: saldējums Laima  – šokolādes krējuma saldējums ar šokolādes gabaliņiem tumšajā šokolādē, saldējums Vāverīte – riekstu krējuma saldējums ar lazdu riekstiem piena šokolādē, un saldējums Serenāde – aprikožu krējuma saldējums ar aprikožu pildījumu un lazdu riekstiem tumšajā šokolādē.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām