Lattelecom atver 2000 bezmaksas WiFi punktus visā Latvijā

2013. gada 03. aprīlis plkst. 11:18
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas elektronisko sakaru sniedzējs Lattelecom no 3.aprīļa atver 2000 WiFi bezmaksas punktus visā Latvijā. Punktus uzņēmums izraudzījās ņemot vērā iedzīvotāju balsojumu, kuru izteica vairāk nekā 260 tūkst. iedzīvotāju.

Bezmaksas WiFi punktu saraksts ir pieejams Wi-Fi.lv un 1188.lv, kur atsevišķi izdalīti bezmaksas punkti.

Marta beigās veiktais pētījums apstiprina, ka vislabprātāk interneta lietotāji bezmaksas WiFi izmantotu dažādās ēdināšanas iestādēs (53%), parkos un citās āra atpūtas zonās (48%), kā arī ārstniecības iestādēs (45%) un sabiedriskajā transportā (44%).

Lai lietotu Lattelecom bezmaksas WiFi internetu publiskās piekļuves vietās, lietotājam savā viedierīcē jāizvēlas Lattelecom_Wi-Fi tīkls un jāatver interneta pārlūka programma. Pēc mirkļa pārlūkprogrammā atvērsies WiFi mājas lapa ar iespēju pusstundu lietot internetu bez ierobežojumiem, pirms tam noskatoties 15 sekunžu īsu informatīvo ziņojumu. Lai atjaunotu bezmaksas interneta piekļuvi, lietotājam būs jāatkārto iepriekš minētās darbības. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ikviens var vērsties pie Lattelecom servisa, sazinoties pa tālruni 177.

Šobrīd Lattelecom piedāvā vairāk nekā 3500 vietu pārklājumu, kur pieejams WiFi. Bezvadu internetu iespējams lietot visur, kur redzama WiFi uzlīme. Līdz šim bijusi iespēja lietot Wi-Fi portatīvajā un plaukstdatorā, pirms tam iegūstot lietotājvārdu un paroli, ko iespējams saņemt, zvanot vai sūtot SMS, vai maksājot ar kredītkarti WiFi piekļuves vietās no autorizācijas loga.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds