Lattelecom izpārdod centra īpašumus

2011. gada 11. oktobris plkst. 10:56
Dalies ar šo rakstu

SIA Lattelecom izsolē plāno pārdot vairākus nekustamos īpašumus Rīgas centrā.

Īpašuma Brīvības ielā 33 izsole plānota pirmā – 19. oktobrī, tā sākumcena ir noteikta 1,329 milj. latu. Īpašums Dzirnavu ielā 16 tiks izsolīts 27. oktobrī. Tā sākuma cena ir 1,641 milj. latu. 3. novembrī uzņēmums izsolīs objektu Krišjāņa Barona ielā 69, kura izsoles sākuma cena ir 880 tūkst. latu, kā arī īpašumus Audēju ielā 15/Kalēju ielā 48. Vecrīgas īpašuma sākuma cena ir 2,393 milj. latu, liecina sludinājums laikrakstā Diena.

Uzņēmums informē, ka Lattelecom vēsturiski ir piederējuši daudzi nekustamie īpašumi, kuros savulaik atradās, piemēram, vietējās un starptautiskās telefoncentrāles. Mainoties tehnoloģijām un sakārtojot biznesa procesus, šobrīd var saimniekot daudz efektīvāk, tāpēc virkne Lattelecom pārziņā esošo nekustamo īpašumu ir daļēji vai pat pilnībā atbrīvoti. Lai samazinātu nekustamā īpašuma ekspluatācija izmaksas, uzņēmums nodod pārdošanai tos nekustamos īpašumus, kas pašiem biznesa darbības veikšanai vairs nav nepieciešami.

Šobrīd notiek izsoles dalībnieku reģistrācijas process, tāpēc esot pāragri spriest par kopējo dalībnieku skaitu, bet sākotnējā informācija liecina, ka interese ir. Iegūtie līdzekļi no nekustamo īpašumu pārdošanas tiks ieguldīti uzņēmuma pamatbiznesa attīstībā.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām