Latvenergo martā Igaunijā ieguvis sešus jaunus klientus

2011. gada 13. marts plkst. 20:05
Sadaļa: Enerģētika
Dalies ar šo rakstu

Elektroenerģijas ražotājs un tirgotājs Latvenergo šā gada martā Latvijā noslēdzis 30 jaunus līgumus ar tirgus klientiem, kas līdz šim elektrību iegādājās kā saistītie klienti par regulētu tarifu, un ieguvis 6 jaunus klientus Igaunijā, plašsaziņas līdzekļus informēja uzņēmuma pārstāvis Andris Siksnis.

Tādējādi Latvenergo Igaunijā esot ieguvis kontraktus par 40 GWh, kas pārsniedz to apjomu, kuru Latvijas energokompānija zaudējusi, aptuveni sešdesmit klientiem Latvijā izvēloties citus enerģijas piegādātājus.

Kā akcentē Siksnis, vairākas no aizgājušajām firmām palikušas parādā enerģētikas uzņēmumam, kas liecinot par tendenci, mainot piegādātājus izvairīties no saistībām.

Latvenergo šā gada janvārī esot realizējis rekordlielu elektroenerģijas apjomu brīvajā Baltijas elektroenerģijas tirgū. Klientiem ārpus Latvijas Latvenergo janvārī pārdevis 206 GWh, kas ir astoņas reizes vairāk nekā 2010. gada janvārī un tas vienlaicīgi esot vēsturiski vislielākais pārdotās elektroenerģijas apjoms vienā mēnesī. No kopējā tirgus klientiem pārdotā apjoma, Latvenergo ārpus Latvijas pārdevis 43% elektroenerģijas, kas arī esot līdz šim nebijis fakts.

Dalies ar šo rakstu