Enerģētika

Latvenergo pirks 118 Citroen Berlingo, Citroen Jumper un Toyota Hilux automašīnas

Gunta Kursiša, 07.12.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz nākamā gada beigām a/s Latvenergo, a/s Sadales tīkls un a/s Latvijas elektriskie tīkli vajadzībām paredzēts iegādāties līdz 118 transporta vienības. Uzņēmumu autoparks tiks atjaunots ar Citroen Berlingo, Toyota Hilux un Citroen Jumper automašīnām, Db.lv stāstīja a/s Latvenergo pārstāve Ivita Bidere.

Transportlīdzekļu iegāde tiks veikta a/s Latvenrego noslēgtā iepirkuma ietvaros, paredzot, ka automašīnu iegādes summa nepārsniegs 1,423 milj. Ls. Saskaņā ar noslēgtā konkursa rezultātiem transportlīdzekļu piegādi veiks SIA Veho un SIA Favorit.

Citroen Berlingo automašīnas tiks izmantotas elektromontieru ikdienas darbā elektrolīniju apsekošanai un to remontdarbu veikšanai. Toyota Hilux automašīnas tiks izmantotas operatīvo izbraukumu brigāžu darbam, kura specifikai ir svarīgas paaugstinātas caurgājības iespējas – arī bezceļu, sarežģīta reljefa un nelabvēlīgos laika apstākļos, skaidroja I. Bidere. Savukārt 12 Citroen Jumper busiņi tiks aprīkoti ar izbraukuma kabeļu pārbaudes laboratorijām. Šāda nepieciešamība rodas, jo arvien vairāk ne tikai pilsētās, bet arī lauku teritorijās tiek guldīti kabeļi.

A/s Latvenergo 2011. gada apgrozīja 700,914 milj. Ls, un uzņēmuma peļņa veidoja 658,50 milj. Ls, liecina informācija žurnālā TOP 500. Vērtējot pēc apgrozījuma, a/s Latvenergo ir otrs lielākais uzņēmums Latvijā.

Komentāri

Pievienot komentāru