Latvenergo turpmāk blogos par elektoenerģijas jautājumiem

2011. gada 07. aprīlis plkst. 12:54
Autors: Andra Briekmane
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

AS Latvenergo izveidojis blogu sadaļu internetā, kas paredzēta dažādu elektroenerģijas ražošanas un tirgošanas jomā strādājošu ekspertu viedokļu publicēšanai. Paredzēts, ka interneta vietnē www.energoblogs.latvenergo.lv turpmāk būs lasāmi profesionāļu viedokļi par jautājumiem, kas saistīti ar elektroenerģijas ražošanu un klientu apkalpošanu, kā arī citiem jautājumiem, informē Latvenergo.

Jaunajai lapai uzsākot darbu, Energoblogā lasāmi trīs viedokļi, - par to, kā iedzīvotājiem turpmāk aprēķināt maksājumus par patērēto elektroenerģiju; skaidrojums par to, kas īsti ir un kā uz elektroenerģijas tarifu tiek attiecināta obligātā iepirkuma komponente, kā arī par to, kā Latvijas lielākajam elektroenerģiju ražojošajam uzņēmuma izdevies sasniegt elektroenerģijas eksporta rekordu, pārdodot līdz šim lielāko elektroenerģijas apjomu ārvalstīs.

Šis ir divvirzienu saziņas instruments, kas, cerams, padarīs komunikāciju par enerģētikas jautājumiem kvalitatīvāku, uzskata Latvenergo Ārējās komunikāciju daļas vadītājs Andris Siksnis.

Jau ziņots, ka Latvenergo pēdējā laikā bieži pārmesta nepietiekama komunikācija ar sabiedrību, gan tarifu jautājumos, gan saistībā ar elektrības pārrāvumiem un nespēju to nodrošināt Latgalē veselu mēnesi šoziem. No pirmā aprīļa spēkā stājās arī jaunie elektroenerģijas tarifi, par ko neapmierināta ir lielākā daļa sabiedrības.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām