Latviešu programmētāji pieņem biedējošu izaicinājumu 

Latviešu programmētāji radījuši rīku, kas ierindas interneta lietotājiem paver iespējas pašu spēkiem radīt mājas lapas un interneta veikalus.

Lelde Petrāne, 2014. gada 13. novembris plkst. 10:55

Mozello (mozello.lv) – vienkāršam lietotājam draudzīgais un ar mobilajām ierīcēm saderīgais mājas lapu izveides rīks –  dod iespēju mazajiem uzņēmējiem un privātpersonām attīstīt savu biznesu internetā pašu spēkiem.

«Ienākšana pārpildītajā mājas lapu izstrādes tirgū bija nedaudz biedējoša,» atzīst idejas autors Kārlis Blūmentāls. «Tomēr jau no paša sākuma mēs zinājām, kā atšķirsimies no konkurentiem. Mēs izvirzījām mērķi radīt automatizētu mājas lapu izveides rīku, kas būtu tik vienkāršs, ka jebkurš interneta lietotājs ar to pats varētu sākt veidot mājas lapas dažu minūšu laikā, bez jebkādas apmācības.»

Atšķirībā no ārzemju konkurentiem, Mozello esot piemērots arī Latvijas tirgum, jo nodrošina latviešu valodas atbalstu un ļauj veidot mājas lapas vairākās valodās.

Kā apgalvo K. Blūmentāls, «Mozello ir pasaulē pirmais ar mobilajām ierīcēm pilnībā saderīgais mājas lapu izveides serviss», kas gala lietotājiem ļauj automātiski radīt responsīvas – vienlaicīgi gan datoriem, gan mobilajām ierīcēm piemērotas – tīmekļa vietnes. Mājas lapas var veidot un papildināt gan ar datoru, gan ar planšeti, un tam nav nepieciešama īpašu aplikāciju uzstādīšana.

Mozello nodrošina visas pilnvērtīgas mājas lapas izveidei vajadzīgās funkcijas  – dizaina variantu izvēli, pielāgošanas iespējas, mārketinga rīkus, sociālo tīklu saites, interneta veikalus, kā arī ierastās satura formatēšanas un rediģēšanas iespējas.

Mozello piedāvā gan bezmaksas, gan maksas pakalpojuma plānu. «Uz mākoņskaitļošanu balstītā sistēmas arhitektūra ļauj mums samazināt izmaksas tiktāl, ka varam piedāvāt lietotājiem mājas lapu izstrādi bez maksas,» saka K. Blūmentāls.

Mozello radīts nelielā Latvijas programmatūras izstrādes uzņēmumā Blumentals Solutions SIA, kas sistēmas izstrādē investējis ap 100 000 eiro. Blumentals Solutions SIA ir dibināts 2007. gadā un nodarbojas ar datoru programmatūras izstrādi un interneta risinājumiem.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Tevi varētu interesēt
2014. gada 07. jūlijs plkst. 8:40

Latvijā radītā interneta mājaslapu veidošanas rīka Mozello izveidē investēti ap 100 000...

Nepalaid garām

«Mēs pārejam uz iknedēļas drukātā izdevuma formātu. Izmaiņas Dienas Biznesā ir vajadzīgas....

Par spīti lietotāju skaita sarukumam, sociālais tīkls draugiem.lv vēl joprojām ir pelņu...

Sekojot pieprasījumam, zivju pārstrādātāji maina paradumus un pielāgojas klientu prasībām, kas...

Pirms vairākiem gadiem raidījumu vadītājs un dabas pētnieks Māris Olte par 6000...

Lai arī esmu projām no lielā sporta, joprojām esmu tajā iekšā, tikai...

Šajā piektdienā biznesa portāls Db.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju ielūkoties Lietuvas...