Latviešu sapnis iegulda jaunos produktos

2011. gada 09. maijs plkst. 10:56
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Latviešu sapnis investē papīra produkcijas ražotnes izveidē un jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanā.

Uzņēmuma mērķis ir palielināt tirgus pozīcijas Latvijā un piedāvāt pakalpojumus arī ārvalstu kompānijām. Latviešu sapnis 2011. gadu ir uzsācis ar mērķtiecīgām investīcijām uzņēmuma attīstībā, lai paplašinātu savas produkcijas piedāvājumu. 2009. gadā izveidotais uzņēmums tika dibināts ar mērķi darboties papīra produkcijas ražošanā, un pirmā kancelejas preču sērija pie pircējiem nonāca 2010. gada maijā. Līdz šim uzņēmuma produkcijā galvenokārt tika izmantoti mākslas projekta Latviešu sapnis zīmējumi un mīti, bet jau tuvākajā laikā ražošanā tiks ieviestas vairākas jaunas kancelejas un biroja preču sērijas.

Jaunākā produkcijas sērija, kas nelielā tirāžā jau sagatavota, ir Latviešu jūgendstila produkcijas sērija Spārnotais Latviešu sapnis. Turpinot biznesa plāna realizāciju, lai papildinātu piedāvātās produkcijas un pakalpojumu klāstu korporatīvajiem klientiem, kopējās Latviešu sapnis investīcijas uzņēmuma attīstībā šogad sasniegs 25 tūkstošus eiro. Jaunā ražošanas tehnikas iegāde ļaus būtiski palielināt produkcijas klāstu, ieviešot ražošanā jaunus produktus un esošajiem produktiem palielināt apjomus, norāda uzņēmuma valdes loceklis Aigars Kauliņš.

Šobrīd notiek pārrunas ar sadarbības partneriem, lai apvienotu kopējā piedāvājumā arī citus pakalpojumus un ar šo pakalpojumu paketi startētu ne tikai pie Latvijas uzņēmējiem, bet strādātu arī uz ārvalstu tirgus apgūšanu. Plānots, ka pārrunas par ilgtermiņa sadarbību un kopējā piedāvājuma izstrāde varētu noslēgties šā gada jūnija sākumā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds