Latvijā darbu sāk pirmais helikopteru serviss

2007. gada 28. novembris plkst. 16:49
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Jelgavas rajona Glūdas pagasta Nākotnē darbu uzsāk Baltijas Helikoptera pirmais helikopteru apkopes centrs Latvijā, Db.lv informēja Baltijas Helikopters valdes loceklis Aldis Pauga.

Baltijas Helikoptera tehniskais centrs ir pirmais helikopteru tehniskais centrs Latvijā, kurā plānots veikt tehniskās apkopes vairāku pasaules ražotāju (marku) helikopteriem, kā arī tiks piedāvātas atbilstošas telpas helikopteru uzglabāšanai.

Tehniskais centrs ir veidots, lai jau šodien varētu veikt kvalitatīvas tehniskās apkopes uzņēmuma helikopteriem ar perspektīvu sniegt pakalpojumus arī citiem helikopteru īpašniekiem.

Baltija Helikopters ir vienīgā nacionālā helikopteru kompānija Latvijā un vienīgā, kas ir licenzēta veikt speciālo darbu un pasažieru pārvadājumus ar helikopteriem, uzņēmums var veikt vairāku marku helikopteru tehniskās apkopes un remontus.

Uzņēmuma vadītājs Db.v pastāstīja, ka šis ir Baltijā modernākais helikopteru tehniskās apkopes punkts, un līdz ar Šengenas līguma stāšanos spēkā sagaidāms, ka pieprasījums pēc helikoptera apkopes būs pietiekami liels, lai nodrošinātu Baltija Helikopters peļņu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām