Latvijā mobilo sakaru operatori sākuši piedāvāt Ķīnas Xiaomi viedtālruņus

Autors: LETA
2017. gada 14. jūlijs plkst. 14:07

Latvijas mobilo sakaru operatori sākuši piedāvāt Ķīnas Xiaomi viedtālruņus, liecina mobilo sakaru operatoru sniegtā informācija.

Latvijas mobilais telefons (LMT) pircējiem piedāvā triju veidu Xiaomi viedtālruņus - Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Redmi 4X un Xiaomi Redmi Note 4 ar Android operētājsistēmu, kuru cena ir attiecīgi 149 eiro, 199 eiro un 279 eiro.

«Lai gan Xiaomi ir salīdzinoši jauns viedtālruņu ražotājs, kas tirgū sevi pieteicis tikai pirms septiņiem gadiem, pateicoties tā radītajām kvalitatīvajām ierīcēm, šajā laikā zīmols kļuvis par piekto lielāko viedtālruņu ražotāju pasaulē, ierindojoties blakus tādiem biznesa milžiem kā Apple, Samsung, Lenovo un LG. Xiaomi viedtālruņu veiktspēju, mūsdienīgo dizainu un demokrātisko cenu novērtējuši jau vairāk nekā miljards viedtālruņu lietotāju visā pasaulē, un to skaits arvien turpina augt. Paredzu, ka arī Latvijas pircējiem iepatiksies šie telefoni un, ja tas apstiprināsies, plānojam nākotnē paplašināt piedāvājuma klāstu arī ar jaunajiem modeļiem, ko ražotājs piedāvās,» norādīja LMT Tirdzniecības dienesta direktors Rinalds Kalniņš.

Viņš arī piebilda, ka pašlaik Xiaomi viedtālruņos pieejamas vairākas no pasaulē populārākajām valodām un LMT strādā pie tā, lai ierīcē būtu iekļauta arī latviešu valoda.

Kā liecina cita mobilo sakaru operatora Bite mājaslapā pieejamā informācija, uzņēmums piedāvā iegādāties Xiaomi Redmi Note 4 un Xiaomi Redmi 4X par attiecīgi 258 eiro un 198 eiro.