Latvijā sāk darbu biroju risinājumu kompānija Regus

2011. gada 09. jūnijs plkst. 14:13
Dalies ar šo rakstu

Pieaugošais ekonomiskais optimisms Baltijas reģionā mudinājis starptautisku biroju risinājumu uzņēmumu Regus paplašināt darbību, savā tīklā iekļaujot arī Latviju.

Uzņēmums izteic cerību, ka jaunais biznesa centrs pavērs iespējas ne tikai Latvijas kompānijām, bet piesaistīs Latvijai jaunus investorus, kas plāno attīstību Rīgā un Baltijā. Latvija tiek vērtēta kā Skandināvijas un Baltijas reģiona tirdzniecības, finanšu un transporta mezgls. Arī robeža ar Krieviju padara Latviju par stratēģiski izdevīgu valsti Eiropas ziemeļos.

Pēc krīzes Latvija atkal varētu būt īstā vieta uzņēmumiem, kuri meklē izaugsmes iespējas. Zemās algu izmaksas un kvalificēti kadri padara Latviju konkurētspējīgu, izteicies Mihaels Āstrups (Michael Aastrup), Regus reģionālais direktors Ziemeļvalstīs un Baltijā. Pasaulē ir palielinājies pieprasījumu pēc mobiliem darba vietu risinājumiem, kas ļauj samazināt biroju uzturēšanas izmaksas un pilnvērtīgi strādāt it visur pasaulē. Darījumu centra atklāšana Rīgā ir atbilde uz augošo pieprasījumu un Regus klientu izrādīto interesi, viņš skaidroja.

Jaunais Regus biroju centrs Rīgā pagaidām būs vienīgais Latvijā, taču kompānija saredz attīstības perspektīvas arī nākotnē. Centrs atrodas Rīgā, Terbatas 14. Tagad Regus ir pārstāvēts visās Baltijas valstīs.

Regus ir viens no lielākajiem darbavietu risinājumu nodrošinātājiem pasaulē, kurš piedāvā pilnībā aprīkotus birojus un profesionālas sanāksmju telpas u.c.

 

 

Dalies ar šo rakstu