Latvijā sāk pārdot Maserati GranTurismo

2007. gada 13. augusts plkst. 16:23
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvija ir viena no pirmajām vietām pasaulē, kur prezentēts jaunais Maserati GranTurismo. Septiņi tā modeļi Latvijā jau pārdoti, liecina Vincents Grupas sniegtā informācija.

Savu debiju GranTurismo piedzīvoja šā gada martā Ženēvas auto izstādē, bet Latvijā tika prezentēts pagājušajā nedēļā.

Maserati GranTurismo ir četrvietīgs sporta tipa automobilis ar divdurvju coupe virsbūvi. Tā galvenais uzdevums esot veikt lielus attālumus lielā ātrumā, nodrošinot braucējam maksimāli ērtu, drošu un dinamisku braucienu.

Automašīna ir aprīkota ar 4,2-litru V8 dzinēju, kas attīsta 405 zirgspēku jaudu. No vietas līdz 100 km/h automobilis ātrumu uzņem 5,2 sekundēs, bet tā maksimālais ātrums sasniedz 285 km/h. Spēkrats aprīkots ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu, pārnesumus var pārslēgt arī ar taustiņiem aiz stūresrata.

Šobrīd Latvijā jau sākusies jaunā GranTurismo pārdošana un pirmie īpašnieki savus auto varēšot saņemt septembrī. Lai gan šim gadam paredzētie septiņi modeļi jau ir pārdoti, automobiļa tirdzniecība Latvijā tiek turpināta.

Jauno automašīnu tirdzniecību un apkopi nodrošina vienīgais oficiālais Maserati importētājs Baltijas valstīs - firma Modena Motors.

Modena Motors ir viens no Vincents Grupa uzņēmumiem.
Vincents Grupu veido - restorāns Vincents, dizaina salons Vincents Inspira, Natuzzi mēbeļu salons IVN Grupa, būvķīmijas ražotne Vincents Poliline, arhitektūras projektēšanas birojs Avotiņš, Vincents un Partneri, Vincents būvniecība, automobiļu Fiat, Alfa Romeo dīleris Latvijā Auto Italia, kā arī šo marku importētājs Latvijā un Igaunijā Itaalia Auto, Maserati importētājs Baltijas valstīs Modena Motors.

 

 

picturegallery.85ff2be3-1134-48a2-868f-ee2d7f5a949e

Dalies ar šo rakstu