Finanses

Latvija un Ķīnas banka paraksta nodomu protokolu par sadarbību investīciju projektu fonda veidošanā

Žanete Hāka, 04.11.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šodien, 4.novembrī, 16+1 samita ietvaros Attīstības finanšu institūcija Altum un Ķīnas Industriālā un komercbanka (Industrial and Commercial Bank of China, turpmāk ICBC) parakstīja sadarbības nodomu protokolu, veidojot fondu investīciju projektu finansēšanai Centrālajā un Austrumeiropā, informē Altum.

Valdība ir nominējusi Altum pārstāvēt Latviju investīciju projektu fonda veidošanā. Nodomu protokolu parakstīja Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un ICBC fondu pārvaldes kompānijas Sino-CEEF izpilddirektors Chen Aiping.

Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš: «Nodomu protokols ir vēl viens solis tuvāk tam, lai Latvija varētu iesaistīties sadarbības mehānismā finanšu jomā starp Ķīnu un Centrālās un Austrumeiropas valstīm. Tādējādi esam pavirzījušies tuvāk Latvijas iespējamajai dalībai jaunā finansēšanas platformā, kuras mērķis ir palielināt investīcijas reģionā. Gatavību piedalīties fonda izveidē jau apliecinājušas Polija un Čehija. Altum ar savu pieredzi un ekspertīzi investīciju projektu virzīšanā ir gatava strādāt Latvijas interesēm labākā iespējamā sadarbības modeļa izveidošanai.»

Komentāri

Pievienot komentāru