Finanses

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai pievienojas WestStein

Dienas Bizness, 19.04.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Paplašinot pārstāvniecību, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai ir pievienojies jauns biedrs - SIA WestStein, kas fiziskām un juridiskām personām bez bankas starpniecības piedāvā Mastercard maksājumu kartes.

«Mēs redzam, ka visā pasaulē, tai skaitā Eiropā, finanšu sektors šobrīd piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Tiek dibināti jauni uzņēmumi, kuri pilnībā var aizstāt banku sniegtos pakalpojumus, padarot tos cilvēkiem pieejamākus, vienkāršākus un mūsdienīgākus. Esam patiesi gandarīti, ka Latvijā ir nozares asociācija, kas strādā pie ārpus banku finanšu sektora līdzsvarotas un ilgtspējīgas attīstības,» norāda SIA WestStein valdes locekle Signe Kalniņa.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš atzinīgi vērtē SIA WestStein lēmumu pievienoties biedrībai. «Lai stiprinātu ārpus banku finanšu sektora attīstību Latvijā, nozares uzņēmumiem ir jāstrādā kopā, tāpēc esam atvērti sadarbībai arī ar citiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem,» uzsver asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš.

SIA WestStein centrālais birojs atrodas Rīgā, Latvijā. Uzņēmums nodrošina priekšapmaksas kartes, kuras ir iespējams papildināt ar naudas līdzekļiem noteikta limita ietvaros, un tā nav piesaistīta īpašnieka bankas kontam. SIA WestStein ir reģistrēts Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) un Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA), kā elektroniskās naudas iestādes Prepaid Financial Services Ltd. pārstāvis.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija apvieno ārpus banku sektora esošus uzņēmumus, kas iedzīvotājiem Latvijā sniedz vienkāršus, ērtus un mūsdienīgus finanšu pakalpojumus. Asociācijas misija ir veidot uzticamu, atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu nozares praksi, ko pozitīvi vērtē patērētāji un tirgu uzraugošās institūcijas, vienlaikus respektējot alternatīvo finanšu pakalpojumu sniegtās iespējas ikviena indivīda un sabiedrības brīvai un nodrošinātai attīstībai.

Komentāri

Pievienot komentāru