Latvijas Bankas vadītājs «iesprostots kaut kur Eiropā»; neveicas arī Repšem un Krauklim

2010. gada 19. aprīlis plkst. 13:31
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas Bankas vadītājs Ilmārs Rimšēvičs «iesprostots» kaut kur Eiropā, jo Īslandes vulkāna izvirduma radītā pelnu mākoņa dēļ atcelti avio reisi.

Pēc Latvijas Bankas pārstāvja Mārtiņa Grāvīša teiktā, pagaidām nav skaidra viņa (I.Rimšēviča) darba kārtība šai nedēļai. «I. Rimšēviča vietnieks raugās, lai nekas fundamentāls prombūtnes dēļ neapstājas,» tā M.Grāvītis.

Viņš vienlaikus norādīja, ka neatbildēts jautājums, vai līdz Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) pavasara sanāksmei Vašingtonā (24.aprīlī) debesīs būs vajadzīgais dzidrums, lai Latvijas pārstāvji varētu turp doties runāties ar aizdevējiem.

Portāls diena.lv vēsta, ka opozīcijā esošās Tautas partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Vents Armands Krauklis patlaban atrodas Spānijā un nevar atgriezties Latvijā.

Finanšu ministram Einaram Repšem no pagājušās nedēļas nogalē Madridē notikušās neformālās Ekonomikas un finanšu jautājumu ministru padomes (ECOFIN) sēdes uz Latviju nākas doties ar auto, ziņo BNS. Tiek prognozēts, ka uz valdības sēdi, otrdien, 20.aprīlī, ministrs, visticamāk, nepaspēs. E.Repše 18.aprīlī ir devies no Spānijas uz Francijas dienvidiem, no kurienes ar vilcienu tālāk uz Parīzi. No Parīzes ministru ar auto Latvijā nogādās Latvijas vēstniecības Francijā darbinieki, informējis Finanšu ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis.

Saistībā ar gaisa satiksmes problēmām atcelta Čehijas prezidenta Vāclava Klausa oficiālā valsts vizīte Latvijā, bet Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra atcēlusi Latvijas-Čehijas biznesa forumu, kas bija plānots šīs vizītes ietvaros.

Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers uz pagājušās nedēļas nogalē notikušajām Polijas prezidenta Leha Kačiņska bērēm lidojumu ierobežojumu dēļ devās ar automašīnu.

 
Jau vēstīts, ka vairākās Eiropas valstīs, arī Latvijā pelnu mākoņa dēļ kopš pagājušās nedēļas nogales atcelta daļa avio reisu. Pēdējās ziņas liecina, ka airBaltic atsevišķu lidojumus var atsākt šodien.  

 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām