Latvijas Finiera meitas uzņēmumam SEB banka piešķir deviņu miljonu kredītu

2011. gada 28. novembris plkst. 14:19
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Jaunu iekārtu iegādei un investīcijām jaunās tehnoloģijās, SEB banka piešķīrusi ilgtermiņa kredītu deviņu miljonu eiro apmērā a/s Latvijas Finieris meitas uzņēmumam Kohila Vineer

«Mūsu Igaunijas bērza pārstrādes rūpnīcā Kohilā tiks uzstādītas jaunas iekārtas. Kopumā trīs gadu laikā plānojam Kohilas rūpnīcā investēt 17 miljonus eiro, lai uzsāktu rūpnīcas darbu jaunā kvalitātē, izmantojot Igaunijā pieejamos koksnes resursus, un izveidotu darba vietas aptuveni 70 vietējiem iedzīvotājiem,» norāda a/s Latvijas Finieris valdes loceklis Pauls Ābele.

SEB bankas Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kārlis Danēvičs piebilst, ka banka līdz šim atbalstījusi uzņēmuma izaugsmi Latvijā, bet starptautiski strādājošiem uzņēmumiem ir gatava palīdzēt attīstīt biznesu ārpus Latvijas robežām, nodrošinot tos ar nepieciešamajiem finanšu resursiem.

Kohilas rūpnīca ir viena no septiņām koncernā esošajām kokapstrādes rūpnīcām Baltijas valstīs. Koncerna Latvijas Finiera pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem.

Citi nozīmīgākie darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana. Latvijas Finieris eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 50 valstīs.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām