Latvijas Gada auto 2008 – Škoda Superb

2008. gada 27. oktobris plkst. 16:24
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Naktī no sestdienas uz svētdienu Tukuma rajona atpūtas bāzē Valguma pasaule pēc garas pēdējās izmēģinājumu braucienu dienas tika sadalītas konkursa Latvijas gada auto 2008 balvas. Par Latvijas gada auto 2008 kļuvis Škoda Superb.

VietaAutomašīnaPunkti kopā
1Škoda Superb139
2Ford Kuga102
3VW Passat cc93
4Honda Accord86
5Audi A485
6Hyundai i3077
7Mazda272
8VW Tiguan69
9Subaru Forester67
10Seat Ibiza65

Atsevišķu nomināciju uzvarētāji:

1. Taupīgākā izvēle

Suzuki Splash
Mazda2
Seat Ibiza
Hyundai i30
Kia pro cee’d
VW Tiguan
    
2. Skaistākais

VW Passat cc
Jaguar XF
Audi A4
Mazda2
Ford Kuga
Honda Accord

3. Komfortablākais

Jaguar XF
Škoda Superb
Mercedes GLK
VW Passat cc
Audi A4

4. Sportiskākais

BMW
VW Passat cc
Jaguar XF


5. Smilšu kalna princis

Subaru Forester
VW Tiguan
Mercedes GLK
Ford Kuga
Fiat Sedici

Šogad netika nosaukti uzvarētāji nominācijās Smilšu kalna karalis un Darba rūķis, jo katrā no tām bija pieteikts tikai viens pretendents – attiecīgi Nissan NP 300 un VW Caddy Maxi.

Žūrijas sastāvā tradicionāli bija visdažādāko Latvijas iedzīvotāju grupu pārstāvji – par auto rakstošie un runājošie žurnālisti Normunds Avotiņš, Māris Dzelzgalvis, Boriss Sebjakins, Ainārs Zariņš, Mareks Ivans, Guntis Vīksna, Guntars Pulss, Aldis Bite un citi, auto nozares profesionāļi – RTU profesors Guntars Liberts, Transporent vadītājs Marats Blate, Schenker direktors Aivars Tauriņš un citi, uzņēmēji Ainārs Uzkalns, Normunds Putāns, Juris Petuhovs, Valdis Bernhards, Andris Lacbergs, Rīgas Domes deputāts un LAMB prezidents Juris Zvirbulis, Rīgas Domes izpilddirektora vietnieks Ģirts Auškāps, arhitekti Jānis Mežulis un Aivars Zavadskis, dakteris Jānis Meikšāns... Un, protams, dāmas, bez kuru atļaujas un piekrišanas nez vai kāds auto Latvijā tiek nopirkts – Līvija Lūse, Kintija Veisa, Līga Lielbārde, Evija Kukuvasa... Vecākajam žūrijas loceklim tuvu 70 gadiem, jaunākajam – 24.

Latvijas Pilvaroto autotirgotāju asociāciju (konkursa ilggadējs atbalstītājs) sacensībā pārstāvēja 17 autobūves firmu oficiālie pārstāvji ar pavisam 25 auto. Konkursu jau septīto gadu organizē SIA K&AJ Joy, šogad pirmo reizi sadarbībā ar Auto akadēmiju un ar Mažeiķu Naftas tirdzniecības nama atbalstu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām