Latvijas loģistikas uzņēmums SRR atver filiāli Diseldorfā

2013. gada 08. jūlijs plkst. 11:40
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Sauszemes transporta palīgdarbību a/s SRR atvērusi filiāli Vācijas pilsētā Diseldorfā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Paredzēts, ka a/s SRR filiāle Diseldorfā sniegs loģistikas pakalpojumus, piemēram, nodrošinās klientiem 20/40 pēdu konteinerus, veiks multimodālus pārvadājumus un muitas procedūru noformēšanu un kombinētu kravu piegādi Latvijas, Krievijas, Kazahstānas un citu valstu virzienā.

«Līdz šim brīdim visa koordinēšana, kā arī loģistikas pakalpojumu pārdošana Rietumeiropas eksporta/importa kravām tika realizēta caur SRR galveno biroju Rīgā,» norāda Eduards Slobins, a/s SRR valdes priekšsēdētājs. Viņš skaidro, ka filiāles atvēršana bija nepieciešama ņemot vērā kravu plūsmas apjomu palielinājumu no Vācijas Kazahstānas un NVS valstu virzienā.

Diseldorfa izvēlēta, jo tā atrodas pie Vācijas attīstītās industriālās zonas - Dīsburgas pilsētas rajonā.

SRR konteineru depo atrodas Dīsburgā, Roterdamā, Rīgā.

Uzņēmuma apgrozījums pērn veidoja 15,17 milj. Ls, bet peļņa – 313 tūkst. Ls. 2012. gadā SRR vidēji nodarbināja 37 strādājošos, un kompānijas valdē darbojas tās priekšsēdētājs, Vācijas valstspiederīgais Eduards Slobins, kā arī divi padomes locekļi – Latvijas pilsone Darja Slobina un Sergejs Karpovs.

Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veidoja 20 milj. Ls, Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500 kompānija ierindojās 213. vietā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām