Start-up

Latvijas Mintos uzsāk sadarbību ar maksājumu kompāniju Trustly

Lelde Petrāne, 04.10.2018

Mārtiņš Šulte

Foto: Paula Čurkste/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijā radītais fintech jaunuzņēmums Mintos uzsācis sadarbību ar maksājumu kompāniju Trustly, kas piedāvā tiešsaistes banku e-maksājumus reālajā laikā.

Ieviešot Trustly tiešsaistes banku maksājumus, Mintos savas platformas lietotājiem nodrošinās iespēju veikt pārskaitījumus reālā laikā starp banku kontiem 29 Eiropas valstīs. Šī sadarbība atvieglos un vienkāršos investoru iespējas ieguldīt kredītos, izmantojot Mintos savstarpējo aizdevumu tirgu.

Mintos investoru skaits aug - patlaban platformu savu investīciju veikšanai izmanto aptuveni 80 000 investoru no visas pasaules, un plāntos, ka līdz šā gada beigām investoru skaits sasniegs 100 000.

Izmantojot Trustly tiešo online pārskaitījumu metodi, investori, kas izmanto Mintos platformu, varēs veikt naudas pārskaitījumus reālajā laikā, bez nepieciešamības gaidīt, kā tas notiek ar tradicionālo klīringa sistēmu.

Mārtiņš Šulte, Mintos valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs, komentē: «Mūsu partnerība ar Trustly ir loģisks solis, jo abas kompānijas ir vērstas uz to, lai veicinātu brīvu kapitāla kustību pāri robežām.»

Šī partnerība esot piemērs tam, kā divi finanšu tehnoloģiju uzņēmumi var sadarboties, lai radītu pievienoto vērtību investoriem.

Komentāri

Pievienot komentāru