Latvijas Pasta valdē iecelts bijušais Preses nama valdes loceklis Ivo Lecis

2011. gada 03. februāris plkst. 18:05
Autors: Jana Gavare
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Satiksmes ministrija VAS Latvijas Pasts akcionāra sapulcē apstiprināja ceturto uzņēmuma valdes locekli – Ivo Leci, bijušo AS Preses nams valdes locekli un finanšu direktoru.

Līdz šim I. Lecis bijis Finanšu departamenta direktors SIA LSC Shipmanagement. Viņš ieguvis bakalaura un maģistra grādu uzņēmējdarbības un finanšu vadībā.  Studiju laikā Ventspils Augstskolā I. Lecis saņēmis Aivara Lemberga personālo stipendiju. Jaunieceltā valdes locekļa pilnvaras spēkā stājas šā gada 4. februārī.

Jau ziņots, ka pērn decembrī Latvijas Pasta vadībā tika veiktas izmaiņas, jo, kā informē Satiksmes ministrija, «iepriekšējie valdes locekļi – Aivars Veiss, Toms Nāburgs un Imants Mantiņš – nespēja atrisināt vairākus ar saimniecisko darbību saistītus jautājumus». Kā jaunais uzņēmuma valdes priekšsēdētājs tika apstiprināts Andris Vītols, bet valdes locekļa amatā – Andrejs Vīcups. Darbu uzņēmuma vadībā turpina arī Ilze Aleksandroviča. Ceturtā valdes locekļa amats līdz šim bija vakants.

No jaunās valdes Satiksmes ministrija sagaida, ka ar uzņēmuma vadīšanu saistītie jautājumi tiks risināti raitāk, lai Latvijas Pasts no 2013. gada varētu darboties liberalizēta tirgus apstākļos un būt konkurētspējīgs. Tāpat ir dots uzdevums sekmīgi risināt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmuma darbības optimizāciju, jaunu attīstības virzienu attīstību un pasta pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām