Latvijas Pasts presi tomēr piegādās arī sestdienās

2010. gada 04. novembris plkst. 16:36
Autors: Sanita Igaune
Dalies ar šo rakstu

Lai arī vēl pagājušajā nedēļā Latvijas Pasts (LP) paziņoja, ka sākot no nākamā gada, uzņēmums pāriet uz piecu darba dienu pasta piegādi, tomēr LP arī 2011.gadā turpinās sešu dienu pasta piegādi.

Šāda vienošanās panākta ceturtdien, tiekoties satiksmes ministram Uldim Augulim, Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājam Ivaram Zariņam un viņa vietniekam Guntaram Līcim, Lauku Avīze padomes priekšsēdētājam Viesturam Serdānam, kā arī LP valdes priekšsēdētājam un Satiksmes ministrijas (SM) atbildīgajām amatpersonām.

Tādējādi, lai turpinātu sešu dienu piegādes, LP būs jāmeklē risinājumi, tai skaitā iespējas optimizēt iekšējos resursus.

DB jau rakstīja, ka 29.oktobra preses konferencē LP valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss paziņoja par uzņēmuma lēmumu pāriet uz piecu dienu pasta sūtījumu piegādi.

LP aprēķinājis, ka šādi uzņēmums gadā varētu ietaupīt no 500 līdz 800 tūkst. Ls. Par ietaupījumu LP bija paredzējis atjaunot pasta darbinieku veselības apdrošināšanu.

«Ministru kabineta apstiprinātais biznesa plāns 2010–2014.gadam, pamatojoties uz kuru Latvijas Pasts šobrīd strādā, kā arī Latvijas Pasts esošā finanšu situācija neparedz termiņa pagarināšanu līdz 2012.gadam pārejai uz piecu dienu piegādi. Latvijas Pasts nav paredzējis, bet meklēs papildu optimizācijas iespējas, lai 2011.gadā nodrošinātu sešu darba dienu preses piegādes,» DB norāda A. Veiss.

Vienlaikus viņš atzīmē, ka šāda veida termiņa pagarinājums par vienu gadu prasa veikt izmaiņas biznesa plānā, rada neparedzētas izmaksas un nepieciešamību pēc papildu finansējuma, par kurām LP ir informējis savu akcionāru.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds