Ražošana

Latvijas Piens par 230 tūkstošiem eiro iegādāsies ražošanas iekārtas

Žanete Hāka, 16.01.2015

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Noslēgušies vairāki SIA Latvijas Piens izsludinātie iepirkumi par ražošanas iekārtu iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānija kopumā izsludinājusi sešus iepirkumus, taču noslēgušies patlaban ir četri, stāsta uzņēmuma vadītāja Anita Skudra. Viņa uzsver, ka pērn uzņēmumam izdevās stabilizēt biznesu un šajā gadā plānots izvērst siera ražošanu vietējam tirgum un eksportam.

Kopējais četru iepirkumu apjoms ir 230 tūkstoši eiro, kas ir investīcijas siera apstrādes un iepakošanas iekārtās, kā rezultātā uzņēmumam izdosies sasniegt jaunu pakāpi fasēšanā, kas nozīmē konkurētspējas palielināšanu, uzsver A. Skudra.

Uzņēmums iepirkumus veic ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu.

Patlaban noslēdzies iepirkums par horizontālās iepakošanas iekārtas iegādi, kuras līgumcena ir 94,7 tūkstoši eiro. Uzvarētājs iepirkumā ir SIA Faro Packing.

Tāpat kompānija iegādāsies automātisko trauciņu aizkausēšanas iekārtu ar eļļas dozācijas sistēmu par 84,8 tūkstošiem eiro, un to arī piegādās SIA Faro Packing.

Siera bloku virsmas apstrādes līnijas iegāde izmaksās 27,19 tūkstošus eiro, un to piegādās SIA Peruza, bet metāla detektoru ar konveijeru iegādāsies no SIA Kemek Engineering par 21,1 tūkstoti eiro.