Latvijas puiši būvēs snovborda parku Pjenčanas olimpiādē 

2017. gads ir bijis līdz šim veiksmīgākais gads SIA We Build Parks uzņēmuma vēsturē un šogad tā komanda dosies uz ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, Pjenčanā.

Linda Zalāne, 2018. gada 03. janvāris plkst. 15:34

SIA We Build Parks ietilpst vairāki zīmoli – Baltic Snowpark Agency, Whiteline Wake Features, Velosolutions un Activity Parks. Baltic Snowpark Agency, papildus projektiem Baltijā, 2017. gadā piedalījusies vairākos iespaidīgos pasaules notikumos, piemēram, Nine Royals Itālijā un X Games Norvēģijā. Šie pasākumi pulcē tikai pasaules labākos atlētus un veicina profesionālā sporta attīstību. Šogad Baltic Snowpark Agency ārpus gada lielākā notikuma, kad tiks būvēts Korejas Olimpisko spēļu snovborda parks, plāno īstenot arī vēl citus projektus Baltijā un citviet pasaulē.

Olimpiāde Āzijas kontinentā norisināsies jau trešo reizi. Pēdējo reizi tas notika 1998.gadā Nagano. «Tas ir rezultāts mērķtiecīgam darbam desmit gadu garumā, specializējoties augsta līmeņa parku būvniecībā Baltijā un citur pasaulē. Mūsu komanda olimpiādē strādās kopā ar savu ilggadējo partneri, vācu kompāniju Schneestern. Būsim tur 40 dienas, līdz pat medaļu sadalei slope style disciplīnā, kur braucējiem būs jāpārvar seši elementi pēc kārtas, veicot sarežģītus trikus. Esam ļoti saviļņoti piedzīvot šo lielo notikumu. Ceram, ka politiskā situācija neietekmēs spēļu norisi,» atzīst SIA We Build Parks valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons, kurš atklāj, ka parka izveidē līdzdarbosies 12 profesionāļi un vairāk nekā 20 brīvprātīgie.

«Arī Whiteline Wake Features ir aizvadījusi savu līdz šim saspringtāko sezonu, ražojot aprīkojumu vairākiem veikborda parkiem Baltijā un Polijā, kā arī pirmo reizi mēs eksportējām mūsu produkciju uz Angliju. Lielākais īstenotais 2017. gada projekts ir 5 Masti pilna apļa veikborda parks Ozolniekos, kurš ir vienīgais šāda tipa veikparks Latvijā. Pateicoties jauniem investoriem, parks ir atdzimis un Whiteline Wake Features to aprīkoja ar astoņām pasaules klases konstrukcijām. Papildus tika aprīkoti vēl vairāki veikborda parki,» stāsta J. Jansons.

Savukārt Velosolutions 2017. gadā izbūvēja divus lielus un unikālus velo parkus, kas ir pirmās šāda veida konstrukcijas Rīgā. «Šāda tipa velo parki ir kļuvuši ļoti populāri un tos ik dienu apmeklē tūkstošiem bērnu. Lielākais projekts Rīgā ir jaunā centra sporta kvartāla velo parks. Velotrase ir 2500 m2 plaša un tā ir viena no lielākajām pasaulē. Velo parkā ir arī iekļauta jauna velo spēlē bērniem, kur uz attīstošām konstrukcijām bērni var mācīties kā pārvarēt pilsētā sastopamus šķēršļus, piemēram, trepes, apmales, bedres, tiltiņus un pat sliedes,» skaidro J. Jansons. Tāpat SIA We Build Parks komanda 2017. gadā investēja jaunas kompānijas izveidē Activity Parks, kas fokusējas uz dažādu citu aktīvās atpūtas elementu izbūvi gan pilsētvidē, gan ārpus tās, piemēram, uz ūdens, kalnos un mežā.

Lursoft informācija liecina, ka SIA We Build Parks apgrozījums pēdējos trīs gados palielinājies no vairāk nekā 109 tūkst. eiro 2014. gadā līdz 261 tūks. eiro 2016. gadā. «2017. finanšu gadā ir aptuveni par 100% lielāks apgrozījums nekā 2016. gadā. Savukārt 2018. gadā plānojam 2017. gada apgrozījumu palielināt vēl par 30%,» atklāj J. Jansons.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Alus pasaule ir daudz plašāka, nekā varētu iedomāties, stāsta šī dzēriena someljē...

SIA Rešetilovs aizvirzās no krīzes, ko uzņēmums savā 28 gadu pastāvēšanas laikā...

Nepilniem 40 000 mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem var nākties domāt par savu nākotni,...

Šefpavārs Maksims Cekots, atverot restorānu Max Cekot Kitchen Rīgā, Torņkalnā, kurā piedāvā...

Lai gan konkurence elektronikas mūzikas instrumentu ražošanas segmentā ik gadu saasinās, SIA...

No šīs sadaļas
2018. gada 05. janvāris plkst. 14:18

Jana Štūlberga savu biovistu biznesu izplānoja Norvēģijā un dzimtajā Alsungā atgriezās jau...

2018. gada 03. janvāris plkst. 12:13

Vīna darītavas Ledus vīni īpašnieks Lauris Salenieks kaļ plānu B, jo ziemas...

2018. gada 02. janvāris plkst. 7:47

Latvijā AS Valmieras stikla šķiedra attīstīs augsti tehnoloģiskus produktus, kuru pamatizmaksas...

2017. gada 29. decembris plkst. 12:49

Lauku atbalsta dienests (LAD) šogad klientiem kopumā izmaksājis rekordlielu atbalsta apmēru -...

2017. gada 28. decembris plkst. 18:11

Zviedrijas mēbeļu koncernā «Ikea» ietilpstošā Lietuvas kompānija «Ikea Industry Lietuva» investēs...

2017. gada 28. decembris plkst. 13:31

2016. gadā produkciju tikai savam patēriņam ražoja 46,2 % saimniecību, bet 53,8...

2017. gada 27. decembris plkst. 16:57

Ķīnas autobūves gigants «Zhejiang Geely Holding Group», kam jau pieder Zviedrijas autoražotājs...

2017. gada 27. decembris plkst. 16:27

Piena pārstrādes uzņēmums a/s Rīgas Piena kombināts un ar to saistīti uzņēmumi,...

2017. gada 27. decembris plkst. 10:24

Vienā no Rīgas zaļākajiem rajoniem – Mežaparkā – izveidota alkohola ražotne, kur...

2017. gada 27. decembris plkst. 9:18

Alūksnes novada pašvaldība ar SIA «Linden» (valdes locekle alūksniete Līva Zariņa) noslēgusi...