Latvijas puiši būvēs snovborda parku Pjenčanas olimpiādē

2018. gada 03. janvāris plkst. 15:34
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

2017. gads ir bijis līdz šim veiksmīgākais gads SIA We Build Parks uzņēmuma vēsturē un šogad tā komanda dosies uz ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, Pjenčanā.

SIA We Build Parks ietilpst vairāki zīmoli – Baltic Snowpark Agency, Whiteline Wake Features, Velosolutions un Activity Parks. Baltic Snowpark Agency, papildus projektiem Baltijā, 2017. gadā piedalījusies vairākos iespaidīgos pasaules notikumos, piemēram, Nine Royals Itālijā un X Games Norvēģijā. Šie pasākumi pulcē tikai pasaules labākos atlētus un veicina profesionālā sporta attīstību. Šogad Baltic Snowpark Agency ārpus gada lielākā notikuma, kad tiks būvēts Korejas Olimpisko spēļu snovborda parks, plāno īstenot arī vēl citus projektus Baltijā un citviet pasaulē.

Olimpiāde Āzijas kontinentā norisināsies jau trešo reizi. Pēdējo reizi tas notika 1998.gadā Nagano. «Tas ir rezultāts mērķtiecīgam darbam desmit gadu garumā, specializējoties augsta līmeņa parku būvniecībā Baltijā un citur pasaulē. Mūsu komanda olimpiādē strādās kopā ar savu ilggadējo partneri, vācu kompāniju Schneestern. Būsim tur 40 dienas, līdz pat medaļu sadalei slope style disciplīnā, kur braucējiem būs jāpārvar seši elementi pēc kārtas, veicot sarežģītus trikus. Esam ļoti saviļņoti piedzīvot šo lielo notikumu. Ceram, ka politiskā situācija neietekmēs spēļu norisi,» atzīst SIA We Build Parks valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons, kurš atklāj, ka parka izveidē līdzdarbosies 12 profesionāļi un vairāk nekā 20 brīvprātīgie.

«Arī Whiteline Wake Features ir aizvadījusi savu līdz šim saspringtāko sezonu, ražojot aprīkojumu vairākiem veikborda parkiem Baltijā un Polijā, kā arī pirmo reizi mēs eksportējām mūsu produkciju uz Angliju. Lielākais īstenotais 2017. gada projekts ir 5 Masti pilna apļa veikborda parks Ozolniekos, kurš ir vienīgais šāda tipa veikparks Latvijā. Pateicoties jauniem investoriem, parks ir atdzimis un Whiteline Wake Features to aprīkoja ar astoņām pasaules klases konstrukcijām. Papildus tika aprīkoti vēl vairāki veikborda parki,» stāsta J. Jansons.

Savukārt Velosolutions 2017. gadā izbūvēja divus lielus un unikālus velo parkus, kas ir pirmās šāda veida konstrukcijas Rīgā. «Šāda tipa velo parki ir kļuvuši ļoti populāri un tos ik dienu apmeklē tūkstošiem bērnu. Lielākais projekts Rīgā ir jaunā centra sporta kvartāla velo parks. Velotrase ir 2500 m2 plaša un tā ir viena no lielākajām pasaulē. Velo parkā ir arī iekļauta jauna velo spēlē bērniem, kur uz attīstošām konstrukcijām bērni var mācīties kā pārvarēt pilsētā sastopamus šķēršļus, piemēram, trepes, apmales, bedres, tiltiņus un pat sliedes,» skaidro J. Jansons. Tāpat SIA We Build Parks komanda 2017. gadā investēja jaunas kompānijas izveidē Activity Parks, kas fokusējas uz dažādu citu aktīvās atpūtas elementu izbūvi gan pilsētvidē, gan ārpus tās, piemēram, uz ūdens, kalnos un mežā.

Lursoft informācija liecina, ka SIA We Build Parks apgrozījums pēdējos trīs gados palielinājies no vairāk nekā 109 tūkst. eiro 2014. gadā līdz 261 tūks. eiro 2016. gadā. «2017. finanšu gadā ir aptuveni par 100% lielāks apgrozījums nekā 2016. gadā. Savukārt 2018. gadā plānojam 2017. gada apgrozījumu palielināt vēl par 30%,» atklāj J. Jansons.

Dalies ar šo rakstu