Latvijas tilti ar jaunu vadību dosies jaunās nišās

2011. gada 28. septembris plkst. 16:10
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Mainīta viena no lielākajiem Latvijas ceļu un tiltu būves nozares uzņēmumiem a/s Latvijas tilti valde, par kompānijas jauno valdes priekšsēdētāju kļūstot Valērijam Gorjunam, liecina Lursoft informācija.

«Pēdējā laikā a/s Latvijas tilti izvirzījuši divus galvenos uzdevumus – palielināt darbu apjomu ārpus Latvijas Republikas robežām un palielināt darbu apjomus hidrobūvniecības jomā. Tādēļ a/s Latvijas tilti padome pieņēmusi lēmumu pastiprināt uzņēmuma valdes sastāvu ar speciālistu šajā specifiskajā jomā,» Db.lv skaidroja a/s Latvijas tilti padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs.

Līdzšinējais a/s Latvijas tilti valdes priekšsēdētājs Sergejs Brovkins turpmāk pildīs uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumus ar tiesībām pārstāvēt kompāniju vismaz ar vēl vienu valdes locekli. Darbu valdē turpina arī līdzšinējā tās locekle Regīna Vitrjaka.

Iepriekš V. Gorjuns gandrīz 30 gadus strādājis vadošos amatos uzņēmumā, kas specializējas hidrobūvniecības veikšanā, stāstīja A. Milovs.

Db.lv jau rakstīja, ka šī gada jūnijā no a/s Latvijas tilti padomes atbrīvots padomes loceklis Igors Goļcovs, par padomes priekšsēdētāju tika iecelts A. Milovs, par viņa vietnieku kļuva Vadims Milovs, bet par padomes locekļiem – Jevgenijs Locovs un Andrejs Subočs.

A/s Latvijas tilti ir viena no lielākajām Latvijas ceļu un tiltu būves nozares kompānijām, raugoties pēc gadā apgrozīto līdzekļu apjoma. 2009. gadā uzņēmums apgrozīja 22,92 miljonus latu, kas bija par 8,45% mazāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmums 2009. gadā nopelnīja 4,50 miljonus latu. Jau vēstīts, ka pagājušā gada deviņos mēnešos a/s Latvijas tilti neto apgrozījums sasniedza 19,9 miljonus latu, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir 7,5% pieugums.

Uzņēmums piedalījies tādos būvniecības projektos kā Dienvidu tilta būve, Via Baltica būve, satiksmes pārvada celtniecība Vairoga ielā, Rīgā, gājēju tilta izbūvē pār Amatu, kā arī un tilta būvē pār Musas upi, liecina uzņēmuma oficiālajā mājas lapā pieejamā informācija. A/s Latvijas tilti galvenie darbības pamatvirzieni ir mākslīgo būvju – tiltu, viaduktu un tuneļu – celtniecība un jūras būvniecība.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds