Latvijas uzņēmums izstrādājis bezmaksas Twitter analītikas rīku

2013. gada 09. aprīlis plkst. 8:39
Autors: LETA
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas uzņēmums Metrigen izstrādājis bezmaksas Twitter statistikas un analītikas instrumentu, ar kura palīdzību ikviens Twitter lietotājs var ātri un pārskatāmi iegūt svarīgākos datus par savu vai jebkuru citu kontu, informē SIA Metrigen līdzīpašnieks Uldis Katlaps. Aplikācija Sociālais Dižrīks noderīga Latvijas uzņēmumiem, kas vēlas ātri pārraudzīt sava Twitter konta darbības rādītājus, kā arī salīdzināt tos, piemēram, ar konkurentu sniegumu.

«Tas nav tikai statistikas vākšanas instruments. «Sociālais Dižrīks» veic arī galveno datu analīzi, tādējādi palīdzot izprast, kā uzņēmums darbojas sociālajos tīklos un kas būtu jāuzlabo,» stāsta Katlaps.

«Turklāt šos datus var aplūkot kaut katru dienu un redzēt, kā tā vai cita aktivitāte maina Twitter konta sniegumu,» saka Katlaps, piebilstot, ka Twitter nepiedāvā pietiekamu statistiku par konta darbības efektivitāti un tā veiktspēju.

Katlaps skaidro, ka aplikācija palīdzēs sekot līdzi arī reklāmas aģentūru darbam, ja tās apkalpo uzņēmumu kontus. «Atskaites esam veidojuši kā infografikas, lai tās būtu vizuāli pievilcīgas,» atzīmē Katlaps.

SIA Metrigen ir JIC biznesa inkubatora uzņēmums, kas šobrīd aktīvi strādā pie tāda paša nosaukuma sociālo mediju profilu un web lapu statistikas platformas izveides.

Sociālo mediju un mājaslapu statistikas platforma Metrigen testa režīmā plašākai publikai pieejama kopš februāra vidus.

Metrigen analizē un vizualizē datus par aktivitātēm dažādos sociālajos tīklos un interneta vietnēs. Jebkurš interesents var to izmēģināt bez maksas, reģistrējoties metrigen.lv.

«Ar platformas Metrigen palīdzību varam mērīt un analizēt savu sociālo tīklu aktivitāšu ietekmi uz mērķauditoriju, turklāt apkopotie dati ne tikai ļauj novērtēt un uzlabot atdevi sociālajos medijos un web lapās, bet taupa laiku, ļaujot izvairīties no vairāku sociālo vietņu un Google Analytics kontu apmeklēšanas,» skaidro Katlaps.

Šobrīd Metrigen strādā ar Facebook, Draugiem.lv, Twitter, Google Analytics. Produktam attīstoties, paredzēts pievienot arī citas sociālās vietnes, piemēram, Linkedin, Youtube, Google+ u.c.

SIA Metrigen reģistrēta Jelgavas biznesa inkubatora adresē pagājušā gada 10.oktobrī.

Pilnsabiedrība JIC biznesa inkubators dibināta Jelgavā 2007.gadā ar mērķi veicināt jaunu komersantu veidošanos, finansējot tiem nepieciešamo pakalpojumu saņemšanu un piesaistot ārēju finansējumu straujākai uzņēmumu izaugsmei.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām