Latvijas uzņēmums Sonarworks startējis Rio olimpiādē 

Latviju 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs pārstāvējis arī uzņēmums Sonarworks. Vispasaules sporta pasākuma muzikālais noformējums tapis ar Latvijas uzņēmuma kalibrācijas tehnoloģiju palīdzību.

Lelde Petrāne, 20.10.2016
1/3

Alešandre Sikeira

Foto avots: Sonarworks

Šo faktu Sonarworks komanda uzzinājusi nesenā sarunā ar ārzemju partneriem.

Par Rio olimpiādes muzikālo noformējumu rūpējies trīs Grammy godalgu ieguvējs Alešandre Sikeira, kurš skanējumu pieskatījis tieši ar Sonarworks kalibrētām austiņām. «Sonarworks austiņu kalibrācija nu ir kļuvusi par neaizstājamu rīku, kad darbojos pie skaņas ierakstīšanas un miksēšanas,» uzņēmumam pastāstījis brazīļu skaņas inženieris, kurš piekritis kļūt par oficiālu Sonarworks produktu atbalstītāju.

«Patlaban mēs attīstāmies galvu reibinošā ātrumā un drīzumā piedāvāsim jaunu produktu. Šobrīd gan ASV, gan Latvijā paplašinām Sonarworks komandu, tādēļ meklējam entuziastus, kuri vēlas izmainīt mūzikas pasauli,» sacīja kompānijas vadītājs un līdzdibinātājs Helmuts Bēms.

Ideja par Sonarworks radās 2012. gadā un uzņēmums oficiāli tika reģistrēts gadu vēlāk. Pēc Imprimatur Capital investīciju piesaistes 2013. gadā kompānija fokusējās uz komandas izveidi un idejas pārvēršanu konkurētspējīgā produktā. Patlaban kopējās investīcijas Sonarworks ir sasniegušas 1,5 milj. eiro.

Uzņēmuma īpašnieki ir dibinātāji Helmuts Bēms un Mārtiņš Popelis, 3 investīciju fondi: AIF Imprimatur Capital Technology Venture Fund, Imprimatur Capital Seed Fund, Flycap, kā arī SIA Proks Capital un privātais investors Vilis Vītols.

Tevi varētu interesēt

Latvijas audio tehnoloģiju start-up uzņēmums Sonarworks trešajā investīciju kārtā piesaistījis...

Latviešu jaunuzņēmuma Sonarworks austiņu kalibrācijas programmatūra Reference 3 saņēmusi...

Imprimatur Capital Technology Venture Fund ir piešķīris 600 000 eiro investīciju jaunam...

Nepalaid garām

LR Ģenerālprokuratūra, izmeklējot lietu par it kā 50 miljonu eiro naudas atmazgāšanas...

Eiropas Savienības prioritātes ir mainījušās. Tuvākajā laikā var sākt mainīties Eiropas ekonomiskie...

"Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" ik gadu izdod zīmola izdevumu "TOP 500",...