Lauma Fabrics saņem ES līdzfinansējumu apdares ceha rekonstrukcijai

2012. gada 05. jūlijs plkst. 11:57
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Šā gada 2. aprīlī SIA Lauma Fabrics Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) iesniedza projekta iesniegumu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma saņemšanai programmas Uzņēmējdarbība un inovācijas ietvaros un 3. jūlijā, saņēma projekta iesnieguma apstiprināšanas lēmumu.

«Esam gandarīti par pozitīvu atbildi un tuvākajās nedēļās noslēgsim līgumu ar LIAA par apdares ceha rekonstrukcijas projekta realizēšanu ar ES fondu līdzfinansējumu. Esam jau uzsākuši pakāpeniski investēt apdares ceha modernizācijā un šī projekta īstenošana ļaus mums strādāt vēl efektīvāk un operatīvāk,» norādīja SIA Lauma Fabrics ģenerāldirektors Edijs Egliņš.

Projekta ietvaros, tuvāko mēnešu laikā tiks noslēgti līgumi par vairāk kā 2,6 miljoniem latu (3,75 miljoni eiro) par audumu krāsošanas un mazgāšanas iekārtu, ūdens mīkstināšanas un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, un audumu ruļļu iepakošanas iekārtas iegādi. Papildus plānots iegādāties arī eļļu atmazgāšanas iekārtu, jaunas, dažāda izmēra krāsošanas iekārtas adījumiem un mežģīnēm, krāsošanas iekārtu lentēm, automatizētu ķīmisko staciju, kā arī laboratorijas iekārtas. Vienlaikus iekārtu iepirkšanas un aprīkojuma modernizācijas procesam, apdares cehā tiks veikti vērienīgi rekonstrukcijas darbi.

Kopējās apdares ceha rekonstrukcijas projekta izmaksas ir 4,9 miljoni latu (7 miljoni eiro), no kuriem 30% jeb 1,47 miljoni latu (2,1 miljons eiro) ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums. Projekta realizācija paredzēta trīs gadu laikā pēc līguma ar LIAA parakstīšanas.

Dalies ar šo rakstu