Lembergs: Zatlers ir nopietnākais kandidāts

2011. gada 14. februāris plkst. 8:44
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pašreizējā Valsts prezidenta Valda Zatlera izredzes tikt pārvēlētām amatā arī uz otro termiņu esot visai lielas, tā raidījumā 900 sekundes norādīja Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Viņš arī piebilda, ka V.Zatlers esot viens no nopietnākajiem kandidātiem, taču A.Lembergs ir pārliecināts, ka noteikti parādīsies arī kāds cits amata kandidāts. Iespējams, tas netiks virzīts, taču apspriests noteikti.

Jāatgādina, ka pats V.Zatlers pagaidām izvairās publiski paziņot to, vai grasās pretendēt uz atkārtotu ievēlēšanu Prezidenta amatā. «Man līdz tam laikam jāstrādā ar pilnu slodzi un es nedrīkstu kļūt par klibo pīli,» iepriekš norādījis prezidents.

Viņš atgādināja, ka prezidenta vēlēšanas būs maija beigās, jūnija pirmajā nedēļā, bet kandidāti pieteikti 18. vai 19.maijā. Tādēļ viņš izvairās sacīt, vai vēlas pildīt prezidenta pilnvaras arī otro termiņu, jo ievēlēšana vēl ir pārāk tālu.

V.Zatlers gan atzina, ka negrasās piedalīties nekādās vēlēšanu kampaņās, jo viņam ir jāstrādā. Kā zināms, šī gada maijā beidzas V.Zatlera pilnvaru termiņš. Parlamenta deputātiem būs jālemj, vai šajā amatā uz otro pilnvaru termiņu ievēlēt esošo prezidentu vai atbalstīt kādu citu kandidātu.
 

Dalies ar šo rakstu