Lembergs zvēr pie haizivs vēdera, ka ar Šleseru un Šķēli nav ticies Rīdzenē

2011. gada 26. maijs plkst. 9:19
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs norāda, ka viesnīcā Rīdzene nekad nav ticies ar deputātiem Aināru Šleseru un Andri Šķēli.

Viņš raidījumā 900 sekundes uzsvēra: « Zvēru pie haizivs vēdera, ja es būtu pirāts.» Viņš gan nenoliedz, ka, iespējams, kaut kur citur ir ticies ar abiem minētajiem, bet arī norādīja, ka neko tādu viņi neesot runājuši, kas varētu interesēt un izsaukt vakardienas notikumus. Un tas, kur viņi tikušies, esot jau pavisam cits stāsts.

DB jau rakstīja, ka pamats trešdienas apjomīgajām kratīšanām ar A.Lembergu, A.Šķēli un A.Šleseru saistītajos objektos, iespējams, ir pēdējā mēneša laikā slepeni ierakstīta trīs oligarhu vaļsirdīga saruna.

To portālam pietiek.com apliecinājuši vairāki savstarpēji nesaistīti, toties ar tiesībsargāšanas iestādēm saistīti avoti.

Kā apliecinājuši šie avoti, visu trīs oligarhu saruna slepeni ierakstīta vietā, par kuras drošumu viņi bijuši pārliecināti. Ierakstīta klātienes saruna un nevis tefonsarunas, par kuru nedrošumu pēdējos gados A.Šķēle un A.Šlesers jau ir pārliecinājušies paši uz savas ādas.

Kā iespējamo sarunas vietu avoti minot viesnīcu Rīdzene – to pašu, par kuru A.Šlesers 5.maijā paziņoja, ka tās VIP numuros, kā arī konferenču zālēs specdienesti vairāku gadu garumā esot veikuši sarunu noklausīšanos.

A.Šlesers paziņoja gan to, ka esot gaidāms milzīgs skandāls, gan to, ka «vairāku Latvijas valsts amatpersonu atrašanās amatā ir vairāk nekā apdraudēta». Savukārt pats A.Šlesers pēc pirmā paziņojuma apklusa un par šo tēmu vairs nevēlējās izteikties.

Portāls norāda, ka šī versija, ko tiesībsargāšanas iestādes oficiāli ne apstiprina, ne noliedz, varētu pamatot neredzēto mērogu, kādā trešdien notika kratīšanas ar trim oligarhiem saistītajos objektos un uzņēmumos: kā informē Rīgas Centra rajona tiesa, kopumā pieprasītas un arī izsniegtas kratīšanas atļaujas 40 objektiem. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir pieprasījis Saeimai atļauju veikt kratīšanu arī A.Šlesera dzīvesvietā.
 

Dalies ar šo rakstu