LG nāk klajā ar papildinājumiem Optimus sērijā 

Dienvidkorejas tehnoloģiju kompānija LG nākusi klajā ar diviem jauniem viedtālruņiem – jaunāko L sērijas viedtālruni Optimus L9, kas ir līdz šim jaudīgākais visā L saimē, kā arī iepazīstinājusi ar Optimus G.

Jānis Rancāns, 29.08.2012
1/3

LG Optimus G

Foto: LG

Optimus G aprīkots ar četrkodolu Qualcomm’s Snapdragon procesoru, kā arī atbalsta jaunākās paaudzes LET tīklus. Viedtālrunim ir 13 megapiskeļu kamera, divus gigabaitus liela operatīvā atmiņa, kā arī 4,7 collu skārienjūtīgs ekrāns un Android Ice Cream Sandwich operētājsistēma.

Kompānija norāda, ka Optimus G būs pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar LG Innotek un LG Display’s izstrādāto G2 Hybrid Display, kas ir daudz plānāks un izturīgāks nekā patlaban izmantotie ekrāni.

Savukārt jaunākais Optimus L9 aprīkots ar 4,7 collu IPS skārienjūtīgu ekrānu, kā arī ar vienu gigabaitu operatīvās atmiņas un divkodolu 1 Ghz procesoru. Tāpat ierīcei aprīkota ar piecu megapiskseļu kameru aizmugurē, VGA kameru priekšpusē un Android Ice Cream Sandwich operētājsistēmu.

Kompānija LG uzsver, ka jaunā ierīce aprīkota arī ar vairākām papildfunkcijām, kuru vidū izceļ elektronisko tulkotāju QTranslator un My Style Keypad – tastatūru, kura piemērojas lietotāja rakstīšanas veidam, atkarībā no tā vai tiek rakstīts ar vienu vai abām rokām.

Jaunākais izdevums