Citas ziņas

LIAA rīko ārējās komunikācijas darbnīcu uzņēmējiem

Lelde Petrāne, 08.03.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Lai izglītotu Latvijas uzņēmējus par to, kā efektīvi veidot komunikāciju ar mērķauditoriju un nodot vienotu vēstījumu, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē ārējās komunikācijas darbnīcu Efektīva komunikācija grābekļu dārzā kopā ar Valdi Melderi.

Uzņēmuma ārējā komunikācija ir instruments, kas, prasmīgi lietots, var nest nozīmīgu pienesumu uzņēmējdarbības attīstībai, taču arī pieļautās kļūdas var nozīmīgi ietekmēt uzņēmuma tēlu ilgtermiņā. Ārējās komunikācijas darbnīcu vadīs lektors Valdis Melderis, un programma tiks sadalīta divās daļās - pirmajā daļā lektors informēs uzņēmējus par efektīvas ārējās komunikācijas pamatprincipiem, savukārt otrajā daļā tiks piedāvāts ieskats uzņēmuma ārējās komunikācijas praktiskajos aspektos.

Seminārs notiks š.g. 9. martā LIAA 2.stāva konferenču zālē, Rīgā, Pērses ielā 2. Darba valoda: latviešu.

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) ir Eiropas Komisijas projekts, kurā darbojas 600 partnerorganizācijas no vairāk nekā 60 valstīm. EEN piedāvā atbalstu un uzņēmējdarbības konsultācijas visā Eiropā un rosina uzņēmumus iespējami plašāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Uzņēmumi var saņemt pakalpojumus neatkarīgi no nozares, kurā darbojas, un attīstības stadijas, kurā tie atrodas.